reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja biore tylko femibion. Kwasu foliowego ma 0.4 tak sie zastanawiam czy powinnam jeszcze cos brac ? Niektore tyle stosuja witamin

Ja też biorę tylko kompleks witamin w ciąży, dodatkowo jedynie magnez. Ale w pierwszej ciąży też tak brałam i było wszystko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
reklama
1497278696-aaaaaa.jpeg


Zobaczcie dziewczyny - znalazłam pierwsze usg mojego syna - 5t4d - prawda, że w pęcherzu widać już zarodek?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Do mojej pierwszej wizyty pozostal tydzien. Mamusie, ktore maja juz dzieci - sprawdzila wam sie plec z chinskim kalendarzem?
 
@monmon jakbyś zobaczyła moje pudełko z witaminami które biorę już kilka lat to byś dopiero zbierała szczęke z podłogi :) Co do płci nie pamiętam czy w ogóle to sprawdzałam.

@Cupcake nie doszukuj się na siłę
 
Do mojej pierwszej wizyty pozostal tydzien. Mamusie, ktore maja juz dzieci - sprawdzila wam sie plec z chinskim kalendarzem?

Kiedys z ciekawości sprawdziłam i z synem się pokryło [emoji6] teraz wychodzi córka, ale zobaczymy - szczerze mówiąc podchodzę do takich rzeczy z przymkniętym okiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
reklama
Do góry