reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja już po wizycie. Ciąża młodsza niż wychodzi z om, ale spodziewałam się tego, bo wiem, że do zapłodnienia doszło 14 maja. Tak więc serduszka jeszcze nie ma, termin na 10 lutego. Oczywiście mam infekcje... kolejna wizyta 5 lipca


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Ciąża młodsza niż wychodzi z om, ale spodziewałam się tego, bo wiem, że do zapłodnienia doszło 14 maja. Tak więc serduszka jeszcze nie ma, termin na 10 lutego. Oczywiście mam infekcje... kolejna wizyta 5 lipca


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A ciałko zoltkowe? Mówił coś lekarz?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ciałko zoltkowe? Mówił coś lekarz?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie sam pęcherzyk [emoji53] trochę mnie to martwi, bo w pierwszej ciąży byłam na usg 5t4d i zarodek w środku był, tylko jeszcze bez serduszka. Moze sprzęt gorszy? Powiedziała w kazdym razie, ze wszystko ok, wg usg oszacowała na 6 tydzień i kazała sie nie martwić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie u lekarki. Na usg widac śluzówkę zmienioną doczesnowo ale zarodka nie widac wiec bardzo wczesna ciąża lub poronienie. Dostalam duphaston 2 razy dziennie i leżeć i odpoczywać. Brzuch po wizycie boli dalej. Nie krwawilam juz rano ale po wizycie u gin juz tak.
 
reklama
Hej dziewczyny ja juz po wizycie u lekarki. Na usg widac śluzówkę zmienioną doczesnowo ale zarodka nie widac wiec bardzo wczesna ciąża lub poronienie. Dostalam duphaston 2 razy dziennie i leżeć i odpoczywać. Brzuch po wizycie boli dalej. Nie krwawilam juz rano ale po wizycie u gin juz tak.
Kochana leć na betę i powtórz później za 48 godzin :) nie martw się na zapas

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry