reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny, nieśmiało dołączam ponieważ u mnie to dopiero same początki, ale termin wypadałby na połowę lutego :) Zastanawiam się , kiedy najlepiej iść do ginekologa? Robicie przed taką wizytą badania np krwi? Ja w pierwszej ciąże pobiegłam od razu i tak kazano mi przyjść zaraz od nowa, sama właśnie nie wiem jak to rozegrać, macie jakieś rady? :)
 
reklama
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączam ponieważ u mnie to dopiero same początki, ale termin wypadałby na połowę lutego :) Zastanawiam się , kiedy najlepiej iść do ginekologa? Robicie przed taką wizytą badania np krwi? Ja w pierwszej ciąże pobiegłam od razu i tak kazano mi przyjść zaraz od nowa, sama właśnie nie wiem jak to rozegrać, macie jakieś rady? :)

Zrob sobie najpierw Hcg i zbadaj przyrost - kolejne badanie po 48h. A do lekarza idź koło 7-8 tygodnia, wcześniej nie ma co, chyba, że coś się dzieje [emoji6]
Gratulacje i witamy!

Cześć Dziewczyny, ja już w drodze na wizytę. Fatalnie się czuję [emoji32]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączam ponieważ u mnie to dopiero same początki, ale termin wypadałby na połowę lutego :) Zastanawiam się , kiedy najlepiej iść do ginekologa? Robicie przed taką wizytą badania np krwi? Ja w pierwszej ciąże pobiegłam od razu i tak kazano mi przyjść zaraz od nowa, sama właśnie nie wiem jak to rozegrać, macie jakieś rady? :)
Cześć, ja byłam u ginekologa na samej wizycie bez usg w 5 tc, ale tylko dlatego, że jestem po 3 poronieniach i musiałam wziąć recepty na leki, które biorę, a na usg idę dopiero w 7 tc, nie chcę się wcześniej denerwować, że czegoś nie ma, jest za małe itp. Badania mam zrobić jak bedzie potwierdzona ciąża, w sensie jak będzie zarodek i serduszko.
 
Cześć, ja byłam u ginekologa na samej wizycie bez usg w 5 tc, ale tylko dlatego, że jestem po 3 poronieniach i musiałam wziąć recepty na leki, które biorę, a na usg idę dopiero w 7 tc, nie chcę się wcześniej denerwować, że czegoś nie ma, jest za małe itp. Badania mam zrobić jak bedzie potwierdzona ciąża, w sensie jak będzie zarodek i serduszko.
Jakie bierzesz leki?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mavika poryte czyli jakie :D bo mi się dziś śniło ze mój mąż chciał sprzedać nasz nowo kupiony dom bo coś mu nie pasowało a kupcem bym murzyn którego nazywałam whyte tak jak nazywa się nasz pies... [emoji23][emoji23] na koniec nie kupił domu powiedział ze wróci za parę lat [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie coś w tym stylu @malutkans :) mnie się już bardzo długo nic nie śniło bo mam kiepska jakość snu i budzę się wiele razy w nocy. A od dwóch nocy śpię jak zabita, (nawet nie wstałam dziecka posadzić siku w nocy i mi zasikal łóżko!) i te sny są tak a atrakcyjne że nawet nie umiem ich opowiedzieć [emoji14]

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry