reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A tu w wersji zimowej. :D
Zobacz załącznik 820219

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom


Mój w wersji zimowej i letniej wyglada tak samo :) i właśnie idzie na spacer

IMG_1260.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_1260.jpg
    IMG_1260.jpg
    966,9 KB · Wyświetleń: 412
reklama
Czesc dziewczyny, na szczęście staram się czytać regularnie więc chyba jestem na bieżąco mniej więcej ;)

@Sylviia ja uwielbiam wino, brakuje mi tego smaku i planowałam zamówić przez internet kilka butelek, na urlop, ale nie zdążyłam. Ale na zimę kupię na pewno. Tylko ciężko niestety znaleźć wytrawne...

Co do ruchów to u mnie 15w4d i nieraz wydaje mi się, że czuję tego bąbla, ale nadal jest to zbyt rzadkie żebym miała pewność.

Jeśli chodzi o ubranka, to mi też trudno zapamiętać co do czego służy i jak się nazywa, ale mąż mnie pociesza, że się nauczymy. W ogóle, już miałam kilka momentów paniki, że my przecież nic nie wiemy o małych dzieciach, jak my to ogarniemy!! Ale on twardo stoi na stanowisku, że wszystkiego się nauczymy i damy radę :) staram się mu wierzyć...

A ja jestem już na urlopie i odpoczywam. To mój widok z sypialni przez najbliższe 2 tygodnie :D

1503838413-aaaaaa.jpeg
 
Ojjj a ja znow mam jakas infekcje. To sie chyba nie skonczy... Antybiotyk byl i po tym jak zadzialam spokoju bylo od wtorku do dzis. Masakra jakas...

A tak to powoem ze bardzo przyjemny weekend na swiezym powietrzu mamy z mezem. Ojjjj jak ja tak lubie.

Kup sobie żurawinę w tabletkach i sok z żurawiny. Mnie chyba wreszcie przeszło po jakichś 2 tygodniach brania takiego combo.

Witajcie :-) :)
Ja tam jeszcze w szlafroku latam:p
Wczoraj po południu pojechaliśmy na nasze cudowne Jezioro Szmaragdowe i zrobiliśmy sobie dwu godzinny spacer :) Było cudnie, ale jak wróciłam do domu to padalam na cycuchy ;) Dzisiaj w planach obiad w restauracji bo po tygodniu gotowania czas na wolne od garnków :rofl:
Miłej niedzieli Dziewczyny

Wybieramy się nad jezioro turkusowe i wybieramy i wybrać nie możemy...A w sumie niedaleko.

I ja się witam :-) u nas też pieknie :-) właśnie jesteśmy cała rodzinką na placu zabaw, lody już zjedzone.

@Paraplu super mały pieszczoch, na razie mam dwa koty, ale jak się wybudujemy też będę chciała podobnego pieska :-) i jednego albo dwa duże do strzezenia dobytku :-)

Miłej niedzieli dziewczyny, tym nie wyspany też, może uda Wam się odespać w dzień ;-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas w grę wchodzi tylko podwórkowy stróż bo mój mąż ma silną alergię na wszystko w domu większe od chomika. Weźmiemy najprawdopodobniej bernenczyka. Jestem w nich zakochana!


Ooo jak slodko :)
A to moje male :)
Zobacz załącznik 820202

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Jaka laleczka! :D

A ja dziś w końcu znalazłam winko bezalkoholowe :D Zobacz załącznik 820217
Oo gdzie kupiłaś? Ja wczoraj dostałam wódkę dla nas :D

Zaczęłam 17 tydzień. Chyba też już czuję w środku Skarba, ale pod ręką go wyczuć nie umiem. Czekam cierpliwie.
 

Załączniki

  • 21124417_1808449302504691_1305299325_n.jpg
    21124417_1808449302504691_1305299325_n.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 95
Czesc dziewczyny, na szczęście staram się czytać regularnie więc chyba jestem na bieżąco mniej więcej ;)

@Sylviia ja uwielbiam wino, brakuje mi tego smaku i planowałam zamówić przez internet kilka butelek, na urlop, ale nie zdążyłam. Ale na zimę kupię na pewno. Tylko ciężko niestety znaleźć wytrawne...

Co do ruchów to u mnie 15w4d i nieraz wydaje mi się, że czuję tego bąbla, ale nadal jest to zbyt rzadkie żebym miała pewność.

Jeśli chodzi o ubranka, to mi też trudno zapamiętać co do czego służy i jak się nazywa, ale mąż mnie pociesza, że się nauczymy. W ogóle, już miałam kilka momentów paniki, że my przecież nic nie wiemy o małych dzieciach, jak my to ogarniemy!! Ale on twardo stoi na stanowisku, że wszystkiego się nauczymy i damy radę :) staram się mu wierzyć...

A ja jestem już na urlopie i odpoczywam. To mój widok z sypialni przez najbliższe 2 tygodnie :D

1503838413-aaaaaa.jpeg
Jejku ale cudowny widok ❤
Pochwal się gdzie wypoczywacie?
Cudownych wakacji ☺
 
reklama
@Monisiek88 ja o pecherz muszę dbać od lat. Po pierwsze, nie bierz antybiotyku bez potwierdzenia infekcji badaniami moczu. Nieraz jest tak, że pęcherz jest jeszcze podrażniony po poprzedniej infekcji (jeszcze się nie zregenerowal) i boli z byle powodu, a nieraz wystarczy go przepłukać plus żurawina. Ja mam też coś takiego, że mnie boli a bakterii w badaniach później brak. Moje sposoby to po 1 wypić na raz ok litra wody, tylko oczywiście nie duszkiem, ale powiedzmy w ciągu pół godziny. To pomoże wypłukać część bakterii, które nam go podrażniają i daje dużą ulgę. Po drugie, żurawina ale 3 razy dziennie i przy skłonnościach do infekcji bierz cały czas, a nie tylko od przypadku do przypadku. Ja pytałam lekarza na wszelki wypadek i można. Oczywiście jak będzie goraczka to już koniecznie trzeba szybko działać z antybiotykiem, tylko najlepiej jest dobrać celowany po posiewie, ale na wyniki czeka się 3 dni. Powodzenia, wiem jak to jest...

A ja wypoczywam w Chorwacji jak co roku :) uwielbiam ten kraj, te widoki, tych ludzi. Czuję się tu już jak w domu ;)
 
Do góry