reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Monisiek juz Ci kiedys pisalam ale chyba Ci umknelo. Ja z pecherzem walczylam ostatni miesiac. Przede wszystkim zrob posiew moczu. Bez tego ani rusz. U mnie wyszly E Coli wiec bez antybiotyku sie nie obylo. Dostalam taki jednodniowy. Po tyg zrobilam kolejny pisiew i juz czysto. Ale pecherz bolal nadal. Juz nie bardzo ale jednak. Wiec lek kazal brac jeszvzr dodatkowo furagine. I teraz dopiero zaczynam normalnie funkcjonowac.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też przechodziłam infekcje dróg moczowych. Brałam Furaginum i Wit C. Dodatkowo doktor kazała pić dużo wody z cytryną, żurawiny czy też soku z czarnej porzeczki. By zakwaszać mocz i co za tym idzie nie pozwolić by bakterie się mogły mnożyć. Po dwoch tyg było ok i wyniki super.

Psiaki BOSKIE. Ja mam wielorasowe Serca.
 
Ostatnia edycja:
Co to za wino? Gdzie można kupić? Chyba potrzebuję- wszystko co zjadłam to zwymiotowałam- mam już dosyć... to przecież już 16 tydzień...
Procenty sobie sama wyobrażę...

Współczuje Ci. Podobno nudności wymioty mogą utrzymywać sie dłużej dłużej niz tylko do końca 1 trymestru.
Pamiętaj zeby pic duzo wody zeby sie nie odwodnić.
 
@Shemshi tak myślałam ze Chorwacja, a gdzie jeździcie? My tez zakochani narazie od dwóch lat jeździmy i puki co nie wyobrażam sobie wakacji w innym miejscu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A to ciekawe z tą furagina. Ona w 1 trymestrze nie jest wskazana. Mi zresztą gin jeszcze nie pozwoliła jej brać. Zamiast tego mam antybiotyk na wszelki wypadek ze sobą - monural, właśnie taki jednodniowy. Na mnie on super działa, na szczęście okazuje się niezbędny tylko raz w roku :) grunt to właśnie płukać pęcherz i dać mu się zregenerować. A i bardzo ważne - nie oziębiac tych okolic, mi szkodzi nawet wychłodzenie stóp więc cały rok śpię w skarpetkach [emoji14]

@Mama_zuzanki uwielbiam te pieski :)
 
A ja dziś w końcu znalazłam winko bezalkoholowe :D

Może też tego spróbuję, piłam kiedyś inne i niestety w ogóle nie przypominało mi wina. Ale skoro to polecasz to poszukam :)

Ja z kolei kupiłam dzisiaj Bavarię 0,0% ;)
bavaria.jpg
 

Załączniki

  • bavaria.jpg
    bavaria.jpg
    299 KB · Wyświetleń: 297
A to ciekawe z tą furagina. Ona w 1 trymestrze nie jest wskazana. Mi zresztą gin jeszcze nie pozwoliła jej brać. Zamiast tego mam antybiotyk na wszelki wypadek ze sobą - monural, właśnie taki jednodniowy. Na mnie on super działa, na szczęście okazuje się niezbędny tylko raz w roku :) grunt to właśnie płukać pęcherz i dać mu się zregenerować. A i bardzo ważne - nie oziębiac tych okolic, mi szkodzi nawet wychłodzenie stóp więc cały rok śpię w skarpetkach [emoji14]

@Mama_zuzanki uwielbiam te pieski :)
Ale ja juz II trymestr :) 18tydz od jutra

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Shemshi tak myślałam ze Chorwacja, a gdzie jeździcie? My tez zakochani narazie od dwóch lat jeździmy i puki co nie wyobrażam sobie wakacji w innym miejscu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przedmieścia Omis w tym roku. My zawsze wybieramy południe Chorwacji, zazwyczaj okolice Makarskiej, bo tu są i wysokie góry i morze i jest najcieplej. Ja już zupełnie nie wyobrażam sobie wakacji gdzie indziej, jeszcze tylko Grecja wchodzi w grę. My lubimy jeździć samochodem, bo możemy wziąć milion rzeczy i jeszcze zwiedzać na różne miejsca :) dlatego Chorwacja jest idealna, bo jest w miarę blisko. Próbowaliśmy z Czarnogóra, bo taniej, ale to jednak nie to samo. Mam nadzieję, że z dzieckiem damy radę wyjechać w przyszłym roku, najpóźniej za dwa lata. Niech się przyzwyczaja do podróżowania :) zresztą już było w słowackich Tatrach, teraz nad morzem to już się przyzwyczaja [emoji14]
 
Do góry