reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny, czytam Was od samego początku ale mało się udzielam czekałam do prenatalnych i potwierdzenia ze wszystko jest Ok :)
Mały ( bo dowiedzieliśmy się ze będzie syn ) rozwija się dobrze, był grzeczny i dał się pomierzyć z każdej strony.
Mój M liczył bardzo na córkę bo syna ma z pierwszego małżeństwa i się cały czas śmieje ze puki nie zobaczy to i tak nie uwierzy :)
A tak btw mam na imię Asia i pochodzę z warmińsko - mazurskiego a termin porodu mam na 27 lutego.
I na dodatek złapała mnie angina ropna wiec leżę w łóżku i niestety od dziś biorę antybiotyk
emoji21.png

Miłego dnia Wam życzę:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj, fajnie że do nas dołączyłaś! Dużo zdrówka, oby szybko Ci przyszło :)

Witam Was. Witam Nowe Mamy.

Objadłam się dziś jak dziki bąk - pierogi w wersji świątecznej :p

Z ubioru myślałam o body kopertowych na długi rękaw i półśpiochach. Ew. sweterek rozpinany.

Siostra męża swoje dziecko nawet w domu ubierała na cebulę - body, czapeczka, skarpety i pajac i jeszcze rożek plus koc.

Potrafiła dodać jeszcze na pajaca spodnie dresowe.

Zdziwiło mnie to. Ale w sumie nie znam się.

Mam nadzieję obeznam się. I to szybko. Co i jak.
Jej, moja pediatra zawsze bardzo mnie przestrzegała przed przegrzaniem, mówiła że to o wiele gorsze od zmarznięcia. Pamiętam jak w lecie na upałach mój synek mając 4/5 miesięcy leżał w gondoli na tarasie w samym body i tacy znajomi rodziców bardzo się dziwili, że taki mały tak porozbierany:errr:

Mój mały ma obecnie wirusowke i odganiam się od niego jak mogę ale kiepsko mi to wychodzi. Od samego poczecia raz w miesiącu mam wstrętna opryszczka i wtedy brałam heviran. Lekarz kazał. Ogólnie poza witaminami to nic nie łykam i mam nadzieje, ze tak pozostanie do lutego.
emoji4.png


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Walczę z opryszczką odkąd pamiętam, przed ciążą brałam dość długo heviran i było ok, a tu w ciąży 3 na raz mi wyszły, a w pierwszej ciąży miałam spokój jak ręką odjął z tym cholerstwem. Ale za każdym razem bardzo panikuję, żeby nie zarazić synka, czasami ręce od mycia mam poździerane
@mama_zuzanki tak, mam już córeczkę :-) jako pierworodnego mąż chciał syna a jest Hania i tak go kupiła, że powiedział, że teraz też może być córka, ale z syna bardzo sie cieszy :-)

@Dotkass domyślam się, że z dużym biustem też nie jest kolorowo. Mi by wystarczył taki jak w ciąży ;-)

Witaj @taśka :-)

Co do ubierania na cebulkę to najgorsze jest starsze pokolenie. Jak wyszłam z 3 msc mała latem na taras ( upał, 26 stopni w cieniu) bez dodatkowego ubrania/ nakrycia i o zgrozo CZAPECZKI to moja babcia mnie tak przechszciła, że nie wiedziałam gdzie się schować. Poza tym jak tylko przekroczyłam próg jej domu to już żałowałm, że w ogóle przyjechałam. Najlepszą strategią okazało się robienie swojego i puszczanie komentarzy mimo uszu.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe właśnie odpisałam podobną historię zanim przeczytałam Twojego posta! :p
Rampersy super sprawa ale używałam kiedy było ciepło. Zima chyba nie bardzo, bo to taki mozna powiedziec pajac ale bez dlugich rękawów i nogawek
emoji4.png


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Albo jak kto woli rampers to takie body z krótkimi nogawkami :p
Przeczytalam i mi sie slabo zrobilo. Nie wiem czy to bylo Twoim celem
emoji12.png

Ale juz od dawna martwie sie nocami bo ja okropnie znosze zarwane noce. Nawet nie chodzi o fizyczne zmeczenie a raczej o to, ze psychicznie zle to znosze. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle
emoji1.png



<< Dwa serca pod sercem
emoji173.png
emoji173.png
️ >>
Zawsze miałam twardy sen, a obudzona potrafiłam wydrzeć się nawet o tym później nie pamiętając. Bałam się, że jak urodzi się syn to np nie usłyszę, on będzie płakał, a ja będę spać, albo nie będę w stanie wstać w nocy. I powiem Ci, że jest ciężko, najgorzej pomiędzy 2, a 4 nam się wstawało, ale natura tak nas stworzyła, że dajemy radę, ja po sekundzie płaczu synka już stałam przy łóżeczko, a byłam jeszcze obolała po cesarce, nawet mój mąż dziwił się jak ja to robię bo ledwo się ruszam, a szybciej od niego wstawałam. To samo ze spaniem na brzuchu, uwielbiam! Bałam się będąc w pierwszej ciąży, że uszkodzę malucha bo mimowolnie położę się na brzuchu. Paraplu to jest instynkt! Nie wierzyłam w niego i był abstrakcją, ale to fakt matka jakoś potrafi...
Witam wieczornie, widzę temat ciuszków na tapecie...Kochane dacie radę, to naprawdę nie jest takie trudne. [emoji6]

Ja leżę i kwicze, kręgosłup moj właśnie jest do wyje*ania przynajmniej na ten czas co boli. Skręciliśmy nowe meble Emci, dzięki temu przejrzałam Jej ubranka i spora cześć czeka na kolejne dziecko (jeśli będzie dziewczynka to u nas w domu, jeśli chłopiec oddaje siostrze ciotecznej, która ma synka i bliźniaczki córeczki)...problem w ty
, ze przez to układanie ból pleców nie daje mi spokoju.

Tym miłym akcentem mówię dobranoc [emoji182]
Jutro znów czeka nas intensywny dzień- jedziemy po wyprawkę szkolna dla Amelki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Współczuję, oby szybko przeszło! Wiem jak to ciężko :(


My dziś byliśmy u znajomych w ich nowym domku, ale cieszę się, że wyszliśmy i dziś, tfu tfu, poczułam się lepiej. Zrobiłam trochę w domu i mam cichą nadzieję, że w końcu dobre samopoczucie przyjdzie i do mnie...

Dobranoc :)
 
reklama
Witam Kochana,

Spałam dobrze i bez bolu...jeszcze nie wstałam, wiec nie wiem jak dalej, ale jestem dobrej myśli...jak tylko wstaniemy (dziewczynki jeszcze smacznie śpią) zbieramy się do Warszawy na zakupy, ja z dziewczynkami zostaje na noc, bo jutro mam lekarza i bez sensu, żebym je rano zrywała i znów jechała.

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ojjj a ja znow mam jakas infekcje. To sie chyba nie skonczy... Antybiotyk byl i po tym jak zadzialam spokoju bylo od wtorku do dzis. Masakra jakas...

A tak to powoem ze bardzo przyjemny weekend na swiezym powietrzu mamy z mezem. Ojjjj jak ja tak lubie.
 
Hej hej , u was dziś tez taka kapryśna pogoda? Bo mi nawet z łóżka nie chce się wychodzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej hej , u was dziś tez taka kapryśna pogoda? Bo mi nawet z łóżka nie chce się wychodzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dzień dobry :) wyspalyscie sie? Ja w sumie tak, ale obudziłam sie o 4:50 i do 6 nie spałam. Tak jakos...
Pogoda rzeczywiście kiepska. Ni to słońce ni deszcz ale pewnie bedzie padać i burze zapowiadają. U mnie kolejny dzień pakowania. A jakie sa Wasze plany?
 
U mnie jest pieeeeeeeknie :) i po sniadaniu wybierzemy sie na plaze, nasze psie dziecko kocha plaze [emoji305]
Ale to po sniadaniu a kiedy bedzie to nie wiem [emoji38] bo jeszcze sie przytulamy w lozku [emoji173]️ a to wazniejsze od jakiegos tam sniadania [emoji12]
1503825222-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Witajcie :-) :)
Ja tam jeszcze w szlafroku latam:p
Wczoraj po południu pojechaliśmy na nasze cudowne Jezioro Szmaragdowe i zrobiliśmy sobie dwu godzinny spacer :) Było cudnie, ale jak wróciłam do domu to padalam na cycuchy ;) Dzisiaj w planach obiad w restauracji bo po tygodniu gotowania czas na wolne od garnków :rofl:
Miłej niedzieli Dziewczyny
 
reklama
Do góry