reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie jest pieeeeeeeknie :) i po sniadaniu wybierzemy sie na plaze, nasze psie dziecko kocha plaze [emoji305]
Ale to po sniadaniu a kiedy bedzie to nie wiem [emoji38] bo jeszcze sie przytulamy w lozku [emoji173]️ a to wazniejsze od jakiegos tam sniadania [emoji12]
1503825222-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Psie dziecię ♡♡♡ rozkosznie!
Też mam psieci :) Parkę.

Witajcie :-) :)
Ja tam jeszcze w szlafroku latam:p
Wczoraj po południu pojechaliśmy na nasze cudowne Jezioro Szmaragdowe i zrobiliśmy sobie dwu godzinny spacer :) Było cudnie, ale jak wróciłam do domu to padalam na cycuchy ;) Dzisiaj w planach obiad w restauracji bo po tygodniu gotowania czas na wolne od garnków :rofl:
Miłej niedzieli Dziewczyny

Szmaragdowe? Kocham! Jesienią.

@Syla88 @kruszynka28 ja nie spałam w nocy przez prawie 4h.

Coś słabo ze snem w tym 2 trymestrze.

A tak wogole to WITAM :)

@Dotkass jak udaje Ci się wstawić buziaka? :)
 
reklama
I ja się witam :-) u nas też pieknie :-) właśnie jesteśmy cała rodzinką na placu zabaw, lody już zjedzone.

@Paraplu super mały pieszczoch, na razie mam dwa koty, ale jak się wybudujemy też będę chciała podobnego pieska :-) i jednego albo dwa duże do strzezenia dobytku :-)

Miłej niedzieli dziewczyny, tym nie wyspany też, może uda Wam się odespać w dzień ;-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jest pieeeeeeeknie :) i po sniadaniu wybierzemy sie na plaze, nasze psie dziecko kocha plaze [emoji305]
Ale to po sniadaniu a kiedy bedzie to nie wiem [emoji38] bo jeszcze sie przytulamy w lozku [emoji173]️ a to wazniejsze od jakiegos tam sniadania [emoji12]
1503825222-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Ooo jak slodko :)
A to moje male :)
20170703_173751.jpg


Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170703_173751.jpg
    20170703_173751.jpg
    152,3 KB · Wyświetleń: 337
Ooo jak slodko :)
A to moje male :)
Zobacz załącznik 820202

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Aaaaaa jakie kokardki! [emoji7]

My po sniadaniu zabralismy Popcie na dluuugi spacer w nowe miejsce. Frajdy miala pelno a ja kocham ogladac ja jak biega szczesliwa [emoji173]️popoludniu jak bedzie chlodniej, bo straszny upal teraz mamy, chcemy ja zabrac jeszcze na plaze jak pisalam bo uwielbia tam biegac za pilka i plywac z nami [emoji846]
Kocham nad zycie [emoji190][emoji190][emoji190][emoji190][emoji190]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
To jest maltanczyk? Bo tak do gory łapkami ciezko mi piznac :) Moja Nela to roczne shih tzu :)

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry