reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny, a bierzecie już magnez? W jakiej dawce? W pierwszej ciąży brałam, a teraz zapomniałam zapytać.
W braniu magnezu liczy się systematycznosc bo dopiero wtedy działa on tak jak powinien :) ja mam dawkę 3 razy dziennie :) jedna tabletka 125 mg.więc dziennie przyjmuje 375mg

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, nadrobiłam zaległości weekendowe i przykro mi, że zaczynają się dziać złe rzeczy... sama byłam juz w ciąży 3 razy, w każdej jajo było puste, więc rozumiem co przeżywacie. Zdarzają się cuda, ale jak w 7 tc pokazuje 5 tc to raczej nie jest dobry znak :( Trzymajcie się i dawajcie znać co u Was!

U mnie na razie ok, beta pięknie rośnie, nie plamię, brzuch czasami boli przy wstawaniu. wierzę, że tym razem się uda, ale z wielką niepewnością czekam na usg 20.06.
Możesz mi napisac nawet na priv co dalej robia jak jest nadal puste?
 
Ojejku dziewczyny, co Wy [emoji22] zaciskajcie nogi i się nie dajcie!
Co do magnezu ja tez biore na stałe chela mag b6, odkąd zaszłam w ciąże przesiadłam sie tylko na wersje "mama".
Jutro nam wizytę, az sie boje jak czytam co u Was [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przykro mi bardzo :(

Jeżeli chodzi o widoczność brzuszka to u mnie przy 2 ciążach na samym początku tak wywalilo ze wyglądało jakbym była już trochę w ciąży :D terqz tez niby 5 tydzień a brzuch jakbym wzdęcia miała :)
ja mam wizytę na koniec miesiąca i narazie się nic nie nakręcam co będzie to będzie.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam okropne wzdęcia i już wyglądam jakbym miała brzuch. W pierwszej ciąży miałam to samo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Możesz mi napisac nawet na priv co dalej robia jak jest nadal puste?
Odpiszę tu, ale jak chcesz przenieść korespondencję na prywatną to odpisz mi na priv, możesz pytać o wszystko. Wierzę, że stanie się cud i zarodek się pojawi! To się podobno zdarza!

Odpowiadając na Twoje pytanie – Przede wszystkim muszą mieć całkowitą pewność, że nie ma już szans, bo czasami zarodek jest widoczny bardzo późno i to się zdarza. Robią kilka razy usg, stwierdzają, że nie ma już szans i różnie, zależy od szpitala/lekarza – każą odstawić wszystkie leki typu duphaston i albo dają leki na samodzielne oczyszczenie, albo kładą do szpitala i tu znowu są dwie opcje – albo proponują zabieg (najczęściej), albo dają leki na poronienie, w trakcie usg kilka razy i puszczają do domu jak jest po wszystkim. Ja ronilam 3 razy, pierwszy raz nie wiedziałam czego się spodziewać, dali mi leki na poronienie (artrotec), rozpisali jak brać i puścili do domu, kazali przyjechać jak bedzie po, pamietam jak leżałam i modliłam się, żeby nie stało sie to jak bede sama w domu, ale niestety tak było. trzeci raz ronilam w szpitalu i moim zdaniem jest to lepsze rozwiazanie, bo jest całodobowa opieka. Nie zdecydowałam się na zabieg, "udało się" samoistnie po podaniu leków.

Pamiętaj – zdecyduj się na jakiekolwiek kroki dopiero jak będzie 100% pewność, że ciąża już się nie rozwinie! Zdarzają się cuda.
 
Witajcie piękne. Przykro mi że u Was dzieje się tak niedobrze. Ja potrzebowałam trochę czasu żeby przepracowac to że się nie udało, bez mojego wspaniałego męża by się to nie udało, odpuszczamy co ma być to będzie. Co do waszych plamien i pustych jaj. Moja pierwsza córeczka jest takim cudem, poszłam na wizytę w 7 tyg, lekarz kazał przygotować się na najgorsze i czekać na plamienia, czekałam każdego dnia z płaczem. Ale udało się w 9 tyg wszystko było tak jak powinno, co prawda resztę ciąży spędziłam na podtrzymaniu i w szpitalu ale dalysmy radę. Moja Niunia urodziła się w 39 tyg, zdrowa jak ryba. Druga ciąża niestety nie zakończyła się dobrze, puste jajo 7 tyd. te same słowa lekarza, byłam pełna nadzieji po 4 dniach zaczęłam krwawic, poronilam samoistnie, przez rok nie mogłam się pozbierać, 3 ciążę przeszłam książkowo, poza wymiotami w 1 trymestrze nie odczulam że jestem w ciąży. Jeśli maluszek ma być z nami to będzie, mimo wszystko. Głowa do góry kochane, a ja mimo wszystko nadal jestem z Wami [emoji173]️

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :) kciuki za wizyty :D te Wasze brzuszki to efekt wzdetych jelit :) też tak mam :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry, zaraz zbieramy się do szkoły a potem do pracy..Nie chce mi się :sorry:
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Miłego i spokojnego dnia!
 
Do góry