reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mysiaka, Flower trzymam mocno kciuki!
Flower jedz jeszcze raz na IP.
Mysiaka u mnie we wcześniejszych ciazach serduszko bylo widoczne dopiero w 8 tyg. Mam nadzieję że w środę wrócisz z dobrymi wieściami

Witam nowe mamusie :)
 
Haha czesc Dorciu :) ano niespodziewanie bo bylam pewna, ze w tym cyklu nic z tego a tutaj taki szok [emoji33][emoji23] jeszcze do mnie to nie dotarlo [emoji28]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
U mnie było tak samo :) dzień przed zrobieniem testu kupiłam mega pake podpasek i tampony :) mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze teraz :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny u mnie brazowe sluzowe plamienie przerodziło się w bardzo delikatne plamienie z krwią. Brzuch dalej boli. Niestety nie mam jak jechać na izbę przyjęć. Tak mi smutno :( Może nie wszysto stracone, może jeszcze uda się uratować fasolkę :/
 
Hej dziewczyny u mnie brazowe sluzowe plamienie przerodziło się w bardzo delikatne plamienie z krwią. Brzuch dalej boli. Niestety nie mam jak jechać na izbę przyjęć. Tak mi smutno :( Może nie wszysto stracone, może jeszcze uda się uratować fasolkę :/
A luteina albo duphaston?
 
reklama
Dziewczyny przy plamieniu najważniejsze żeby nie było skurczy,czyli brać nospe,magnez i dupka albo luteine nawet 3 tabletki na raz nie zaszkodza jeśli chodzi o progesteron

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry