reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Niestety nie mam ani luteiny ani duphastonu. Poszukam nospy i magnezu ale nie wiem ból brzucha silny jest juz trzeba było pewnie wcześniej brać :/
 
reklama
Lilumi nie masz jak podjechac do szpitala? Tam Cie przebadaja i dadzą odpowiedni lek!!!



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dziewczyny,lepiej jechać i sprawdzić co jest grane...ze mną w szpitalu leżała dziewczyna w 6tc i ratowali dzidziusia...niestety gorzej mają dziewczyny co mieszkają za granicą :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, nadrobiłam zaległości weekendowe i przykro mi, że zaczynają się dziać złe rzeczy... sama byłam juz w ciąży 3 razy, w każdej jajo było puste, więc rozumiem co przeżywacie. Zdarzają się cuda, ale jak w 7 tc pokazuje 5 tc to raczej nie jest dobry znak :( Trzymajcie się i dawajcie znać co u Was!

U mnie na razie ok, beta pięknie rośnie, nie plamię, brzuch czasami boli przy wstawaniu. wierzę, że tym razem się uda, ale z wielką niepewnością czekam na usg 20.06.
 
Dziewczyny, a bierzecie już magnez? W jakiej dawce? W pierwszej ciąży brałam, a teraz zapomniałam zapytać.
 
reklama
Do góry