reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc :)

Hmm o czego tu zaczac :) no wiec to dzisiejszy test:
1497179019-aaaaaa.jpeg

32dc.
Mam na imie Ewa, mam JESZCZE ;) 28 lat i mieszkam (niestety) w Holandii z niemezem i niespelna 4kg suczka :)

To moja druga ciaza, pierwsza slonczyla sie poronieniem zatrzymanym dokladnie roku temu w czerwcu.

Mam nadzieje, ze tym razem bedzie mi dane byc tutaj do lutego :) termin wedlug owulacji to 16 lutego.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Czesc :)

Hmm o czego tu zaczac :) no wiec to dzisiejszy test:
1497179019-aaaaaa.jpeg

32dc.
Mam na imie Ewa, mam JESZCZE ;) 28 lat i mieszkam (niestety) w Holandii z niemezem i niespelna 4kg suczka :)

To moja druga ciaza, pierwsza slonczyla sie poronieniem zatrzymanym dokladnie roku temu w czerwcu.

Mam nadzieje, ze tym razem bedzie mi dane byc tutaj do lutego :) termin wedlug owulacji to 16 lutego.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Witamy, gratulujemy i trzymamy mocno kciuki [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Coraz więcej zagranicznych lutówek :) Witaj @Paraplu i spokojnej ciąży!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje i wzajemnie :)

Mnie to smuci, ze tyle osob w obcych krajach jest :( ja poki co nie mam szans na powrot. Moze za kilka lat. Oby [emoji1377]

@Cupcake dziekuje i wzajemnie :)

Ja nadal nie wierze w te 2 kreski bo ta ciaze przechodze kompletnie inaczej pd poprzedniej. Rok temu nie dosc, ze czulam bardzo mocno zagniezdzenie to mialam jeszcze przed testem multum objawow (straszna sennosc, skurcze brzucha, brak apetutu, odrzucilo mnie od miesa, cyce jak donice i strasznie bolaly). A teraz gdyby nie test to bym nawet nie zauwazyla [emoji28] troche mnie podbrzusze kluje ale gdybym nie obsersowala ciala to bym nawet nie zwrocila uwagi na to klucie. Piersi jak na okres. I to tyle i chyba przez to mi ciezko uwierzyc. Ciesze sie ale i jestem rowniez okropnie przerazona [emoji28]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
A mnie dziś strasznie brzuch boli :/ chyba przez poranne przytulanki z mężem...
Dziewczyny może wiecie czy w ciąży można używać czopki glicerynowe?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu hej :) no gratuluję :D znamy się ze staraczek :) ale niespodziewanie tu wtargnelas :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Haha czesc Dorciu :) ano niespodziewanie bo bylam pewna, ze w tym cyklu nic z tego a tutaj taki szok [emoji33][emoji23] jeszcze do mnie to nie dotarlo [emoji28]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Do góry