reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

mysiaka92 i Flower wiem co teraz czujecie przeżyłam to aż 2 razy a w zeszłym roku z bliźniakami.Nadal trzymam za was kciuki,żeby wasze fasolki rosły zdrowo! Dobrze że zrobisz tą betę jutro,to dużo Ci wyjaśni a druga wizyta u lekarza też jest dobra bo takie sytuacje trzeba sprawdzać i się nie poddawać!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

85993e3kjevk0wnf.png
 
reklama
Dziewczyny rozumiem Was i wpolczuje :( przezywalam to samo 2 razy i teraz tez juz drże codziennie i nawet nie pozwalam się sobie cieszyć dopóki mnie lekarz nie zapewni mnie ze wszystko ok. Trzymam mimo wszystko za Was kciuki, nadzieja zostaje do końca :)
 
Cześć:) dopiero odkryłam to forum, a Wy już tyle napisałyście:) mam na imię Ania i mam już 2 letniego Łobuza:) mój TP to 12.02., ale powiem Wam, że zacznę cieszyć się ciążą jak usłyszę serduszko. Beta rośnie ładnie bo dwudniowy przyrost 137%, ale martwią mnie niskie wartości. 10dpo 26, 13 dpo 87, 16dpo 223. No i martwię się czy wszystko ok. Zastanawiam się czy jutro znów nie zrobić bety, mam nadzieję że mnie uspokoi:)

Przeczytałam "kilka stron". Plamiące dziewczyny głową do góry, w pierwszej ciąży w 8tyg 1 dzień krwawilam żywa krwią, miesiąc leżenia, a teraz Młody spi w lozeczu obok:)
 
Witamy @Minia86! Kiedy wizyta? Ja jednak nie robię bety co będzie to będzie ona i tak nic nie zmieni

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mavika jeszcze nie wiem kiedy dokładnie wizyta. Najpóźniej 29tego, chyba że nie wytrzymam tak długo to pójdę 20stego. Fajnie jakby każda miała suwaczek, wieczorem pocztam jak go wstawić:)
 
reklama
Ja też mam, jak pisałam na kompie się wyświetlało, ale w aplikacji wlasnie nie widac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry