reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja chyba w poprzedniej byłam w 6 tygodniu i dopiero było serduszko

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mysiaka92 ja też mam niby 6 tydzień ale mam bardzo długie cykle i na pewno też wg usg wyjdzie młodsze. Teoretycznie po ok dwóch tygodniach od 1 dnia cyklu jest zapłodnienie a ja nawet owulacji wtedy nie miałam jeszcze dopiero za tydzień. Może u Ciebie też owulacja się przesunela?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 26dniowe cykle i glupio mowic ale po teoretycznej owulacji nie mialam w ogole ochoty na przytulanki tylko przed (dokladnie wiem co i kiedy).
 
Hmm nie to nie wiem nie znam się w sumie. Moją koleżankę na początku też nastraszyli że coś tam nie tak ze pęcherzyk krzywy że nic w środku, a teraz wszystko ok

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ide w srode do swojego ginekologa zobacze czy cos się zmienilo

Idź jutro na betę, potem w środę. Sprawdź te przyrosty, bo we wczesnej ciąży to jest głównym wyznacznikiem prawidłowości. Jesli nie ma zarodka, to beta juz bedzie spadać.
Mimo wszystko trzymam mocno kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co powiedzieć,i wiem,że żadne słowa nie są tu dobre :( może jeszcze nie wszystko stracone...mocno trzymam kciuki

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry