reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Paraplu nigdy nie mów nigdy [emoji6]
Napisałam Ci prv wiadomość z prośba- nie wiem czy widziałaś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zaraz zobacze, nie wyskakuja mi powiadomienia o prywatnych wiadomosciach. Dobrze, ze napisalas tutaj :)

Nie no nie mowie, ze nigdy no ale ja nie jestem typem kobiety ktora by rajcowala duza ilosc dzieci. Raczej sie nie widze w takiej roli. Obstawialam, ze na jednym poprzestaniemy. Z jedna pensja to juz z dwojka bedzie ciezko, zebym ja miala jakas sensowna prace to musze poswiecic kilka lat na przekwalifikowanie sie a potem juz bede kolo 40-stki a oboje z Kuba jestesmy przeciwni rodzeniu dzieci tak pozno. Zeby nie bylo, chodzi tylko o nas pod tym wzgledem. Kto kiedy rodzi dzieci nas malo obchodzi :)


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Oo jedyne co mnie zmartwilo to niskie cisnienie :( 105/70 i to po kawie wypitej 20 minut wczesniej, po emocjach zwiazanych z USG i badane zaraz po wejsciu do gabinetu. Bylam pewna, ze bedzie wysokie a tutaj nawet normy nie mialam.
Nic dziwnego, ze mnie czesto boli glowa skoro po tak emocjonujacej wizycie doprawionej slaba kawa mialam tak niskie :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Juz posiadanie drugiego bylo pod znakiem zapytania (rozwiazalo sie samo przez bliznieta :) )takze trzeciego raczej nie bedzie.
Przynajmniej pies to suczka i moge dac tutaj upust z rozowym kolorem ;)



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
A ja nienawidzę tych różowych ciuszków. Na dziale dziewczęcym w sklepie nic mi się nie podoba za to chłopięcego wykupilabym 3/4
 
Oo jedyne co mnie zmartwilo to niskie cisnienie :( 105/70 i to po kawie wypitej 20 minut wczesniej, po emocjach zwiazanych z USG i badane zaraz po wejsciu do gabinetu. Bylam pewna, ze bedzie wysokie a tutaj nawet normy nie mialam.
Nic dziwnego, ze mnie czesto boli glowa skoro po tak emocjonujacej wizycie doprawionej slaba kawa mialam tak niskie :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też mam teraz od kilku dni takie ciśnienie :/
 
Oo jedyne co mnie zmartwilo to niskie cisnienie :( 105/70 i to po kawie wypitej 20 minut wczesniej, po emocjach zwiazanych z USG i badane zaraz po wejsciu do gabinetu. Bylam pewna, ze bedzie wysokie a tutaj nawet normy nie mialam.
Nic dziwnego, ze mnie czesto boli glowa skoro po tak emocjonujacej wizycie doprawionej slaba kawa mialam tak niskie :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To i tak masz wysokie... Ja na ostatniej wizycie miałam 90/60 ;)
 
Dziewczeta mam duzy problem. Nie przychodzami na emaila powoadomienia ze cos piszecie. Masakra musze zapamietac na ktorej stronie slonczylam czytac i przewijac recznie za kazdym razem. Powiedzcie mi co jest grane?
 
Aaaa juz sie wyjasnilo. Moj maz mi chcial zaoszczedzic pamiecie w telefobie i odinstalowalchrome a dal opere no i dlatego. Ale dzieki Sylviia przez to ze napisalas okazalo sie ze juz ok
 
reklama
Witam wszystkie Lutówki '18, :)

Podglądam Was od czasu do czasu i dziś postanowiłam się z Wami przywitać.

Mój termin około Walentynkowy.

Jest to moja 1 ciąża, czekana wiele wiele lat. Wystarczająco dużo by wątpić, a jednak...

Usg genetyczne już za nami. Doktor mówił, że wszystkie pomiary są w normie. Kamień z serca.

Płeć jeszcze nam nie znana. Dla mnie możemy nie sprawdzać (choć czuję i myślę o chłopcu - okaże się :) ) lecz Mąż mój aż się pali do tego. Puki co pierwsze pomysły imion i dla niego i dla niej już są.

;)
 
Do góry