reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hehe :-) no ja raczej w lutym z moim nie wyjde.. Poczekam do wiosny :-) najpewniej kwiecien ,maj czy na Wielkanoc :-) a z wozkiem chodzilo mi czy gleboki to nie jest tylko na pare miesiecy? Najlepiej chyba kupic jakis 3w1 bo z takiej gondoli szybko wyrosnie? Nie wiem moze sie myle.. Doradzcie dziewuszki ;)
Nie chcę się wymądrzać ale tym chyba zrobiłabyś krzywdę i dziecku i sobie.
 
reklama
Hehe :-) no ja raczej w lutym z moim nie wyjde.. Poczekam do wiosny :-) najpewniej kwiecien ,maj czy na Wielkanoc :-) a z wozkiem chodzilo mi czy gleboki to nie jest tylko na pare miesiecy? Najlepiej chyba kupic jakis 3w1 bo z takiej gondoli szybko wyrosnie? Nie wiem moze sie myle.. Doradzcie dziewuszki ;)

3w1 lub 2 w1...ja gondoli długo nie używałam ani przy jednej, ani przy drugiej...szybko się wyrywały, a niebo wydawało się im mało interesujące [emoji12]...jeśli jednak zdecydujesz się w zimie jeździć to lepiej żeby gondola była duża ze względu na kombinezon, kocyk ect. A tak na poważnie...serio nie masz zamiaru z dzieckiem na spacery chodzić w zimie?


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Hehe :-) no ja raczej w lutym z moim nie wyjde.. Poczekam do wiosny :-) najpewniej kwiecien ,maj czy na Wielkanoc :-) a z wozkiem chodzilo mi czy gleboki to nie jest tylko na pare miesiecy? Najlepiej chyba kupic jakis 3w1 bo z takiej gondoli szybko wyrosnie? Nie wiem moze sie myle.. Doradzcie dziewuszki ;)

Domyślam się, że w Skandynawii/Islandii mieszkasz, tak? To tym bardziej będziesz dłużej potrzebować śpiworków itp. więc pewnie duża gondola się przyda. Ja swoją woziłam w gondoli długo, na pewno 6-7 msc, bo lubiła drzemkę ucinać sobie właśnie na spacerze, a w gondoli było mi w grudniu i styczniu wygodniej ją położyć spać i wydawało mi się, że jednak cieplej niż w spacerówce ma.
 
Co do wózka...dla mnie ważne były koła- pompowane- w miarę terenowe, żeby moc jeździć po lasach, w zimie tez rewelacyjnie takie się sprawdzają

Spacerówka (3w1 lub 2w1) dla mnie akurat mało istotny był fakt, czy spacerówkę da się ustawić w dwóch kierunkach- ja miałam "szybkę" w daszku wolałam żeby dziecko oglądało świat niż patrzyło ciagle na mnie

Jeśli wózek będzie Waszym "środkiem transportu" zwróćcie uwagę na wielkość kosza na zakupy

Spacerówka- nie każda rozkłada się na płasko, dobrze jeśli taka ma wkładkę dla maluchów wtedy już od 3-4 mca spokojnie można malucha wozić w spacerówce

Co do reszty zgadzam się z poprzedniczka [emoji12] jeśli coś sobie jeszcze przypomnę co i istotne napisze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
3w1 lub 2 w1...ja gondoli długo nie używałam ani przy jednej, ani przy drugiej...szybko się wyrywały, a niebo wydawało się im mało interesujące [emoji12]...jeśli jednak zdecydujesz się w zimie jeździć to lepiej żeby gondola była duża ze względu na kombinezon, kocyk ect. A tak na poważnie...serio nie masz zamiaru z dzieckiem na spacery chodzić w zimie?


16ud3e3kpztre1wh.png
Troszke bede sie bala wyjsc z maluszkiem miesiecznym na mroz.. Nie mieszkam w domu,tylko w bloku na 4p i jak pomysle ze mam po schodach sliskich z wozkiem.. No nie wiem.. Moze koncem marca jak bylo by w miare cieplo to wyjdziemy..boje sie zeby sie nie przeziebil..
 
Hehe, ja jestem zwolenniczką tzw. zimnego chowu, także my raczej spacerki będziemy sobie robić ;) wiadomo, może nie przy -25, ale chyba nie tak, żeby wcale... :)

Dokładnie...mam to samo podejście- choćby 15-20 minut spaceru, może nie przy wietrznych dniach, ale zawsze choć na chwile


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Troszke bede sie bala wyjsc z maluszkiem miesiecznym na mroz.. Nie mieszkam w domu,tylko w bloku na 4p i jak pomysle ze mam po schodach sliskich z wozkiem.. No nie wiem.. Moze koncem marca jak bylo by w miare cieplo to wyjdziemy..boje sie zeby sie nie przeziebil..

Zawsze na balkonie czy przy otwartym oknie możesz zacząć hartować...później na kilkunastominutowy spacerek- mądry spacer w zimie może dać więcej pożytku niż szkody [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry