reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziękuje bardzo...troszkę jestem zawiedziona, bo po cichu liczyłam na malutka coreczke[emoji12]ale najważniejsze, że jest zdrowe. Chłopaki te są fajni jak się ich mądrze wychowuje[emoji13]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

będziesz za to miała zgraną męską drużynę i jako rodzynek w rodzinie możesz liczyć pewnie na specjalne względy :)
a ten test z V w oku też wychodził na dziewczynę? To byś obaliła naszą najnowszą metodę ;D
 
reklama
Ciekawa jestem czy mój maluszek w piątek na USG pokaże co ma między nóżkami :D tak po cichu chciałam dziewczynkę, ale czuję że to chłopak ;P
 
A kalendarz chiński? Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale u nich każdy miesiąc ma 28 dni i według tego oznacza się wiek matki. Ja np. mam 29 lat, a w chińskim 31. U mnie dziewczyna wychodzi.
W przypadku każdego z moich dzieci ten kalendarz tez zawodzi. Zresztą w to to już w ogóle powatpiewam, ze każda kobieta w podobnym wieku wg. kalendarza, która poczęła dziecko w tymże samym miesiącu urodzi dziecko tej samej płci. Bzdety. Co ma byc to będzie byle kochać i zdrowe bylo.[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tydzień później a płeć poznałam już w tamtym tygodniu :) to zależy od sprzętu, lekarza i widoczności. Wydaje mi się że chłopców chyba wcześniej widzą ;) nic się nie przejmuj, dużo nas tu debiutuje w tej roli :) damy radę! Ja np. Boje się, że nie wiem ile takie dziecko ma jeść i skąd będę wiedziała czy nie za mało :D
O kurcze ;) ja ide 16.08 do gin moze tez sie dowiem plec :) gratuluje chlopcA :-) ja wlasnie tez sie boje ze nie bede wiedziala czy juz najedzony czy glodny :-).. A wozek jaki kupujesz? Bo w sumie to w zimie bedziemy rodzily :-) i za bardzo jezdzic wtedy nie bedziemy :-) a kupujesz juz jakies akcesoria czy ubranka? Ja nic nie mam jeszcze :-)
 
będziesz za to miała zgraną męską drużynę i jako rodzynek w rodzinie możesz liczyć pewnie na specjalne względy :)
a ten test z V w oku też wychodził na dziewczynę? To byś obaliła naszą najnowszą metodę ;D
Niestety V mam w lewym oku na dziewczynę. Obalam teorie!!!!!!!!!!!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurcze ;) ja ide 16.08 do gin moze tez sie dowiem plec :) gratuluje chlopcA :-) ja wlasnie tez sie boje ze nie bede wiedziala czy juz najedzony czy glodny :-).. A wozek jaki kupujesz? Bo w sumie to w zimie bedziemy rodzily :-) i za bardzo jezdzic wtedy nie bedziemy :-) a kupujesz juz jakies akcesoria czy ubranka? Ja nic nie mam jeszcze :-)

A co ma zima do spacerów? Ja tam mam zamiar spacerować ile się da [emoji12] a kto wie, może luty będzie ciepły, a w kwietniu spadnie śnieg [emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
O kurcze ;) ja ide 16.08 do gin moze tez sie dowiem plec :) gratuluje chlopcA :-) ja wlasnie tez sie boje ze nie bede wiedziala czy juz najedzony czy glodny :-).. A wozek jaki kupujesz? Bo w sumie to w zimie bedziemy rodzily :-) i za bardzo jezdzic wtedy nie bedziemy :-) a kupujesz juz jakies akcesoria czy ubranka? Ja nic nie mam jeszcze :-)
Ja w każdej ciazy kupowałam prawie od początku sukcesywnie. Teraz też już mam pokaźną ilość. Oglądam teraz wózki i poczytuję opinie o nich. Wózek kupie jakis miesiąc przed porodem. Nie wczuwam się zbytnio w te przesady odnoszące się do późniejszych zakupów. Czułam również, że nie przydarzy mi się poronienie. Zresztą kupowanie tych malusich fatalaszkow sprawia mi przyjemność i nie potrafię sobie tego odmówić. Poza tym mam byc zrelaksowana, zadowolona i szczęśliwa wiec jak tu sobie odmówić. Później siedzę i oglądam swoje zdobycze, a jeszcze teraz wyprzedaże to już w ogóle mam niezbity argument.[emoji9]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmmm...a o co chodzi z tym V??? [emoji849]


16ud3e3kpztre1wh.png
Dziewczyny na tym forum ale w innej grupie wymienialy się swoimi przeczuciami odnośnie płci, któraś napisała, że u kobiety ciezarnej pojawia się coś na wzór litery V w prawym bądź lewym oku. Nalezy odciągnąć dolna powiekę i u dołu białkowki naczynka krwionosne wlasnie w coś takiego powinny się ułożyć. U mnie faktycznie było lecz w lewym oku niby na dziewczyne. Prawe to chłopiec. Nie wiem tylko czy wcześniej nie miałam podobnego ułożenia naczynek, bo nie sprawdzałam. W każdym bądź razie teorie obalam. Chyba, że ktoś coś pokręcił i lewe oko przepowiada chlopca wówczas w moim przypadku zgadzaloby się. [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Coldold gratuluję :) a nie miałaś mieć usg jutro, z nami? :) mi na ostatnim usg też się termin przesunął na 15.02, zobaczymy co okaże się jutro :)
 
Do góry