reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Swietnie :-) podziel sie czyms co kupilas :-) ja obecnie jestem nad morzem, ladujemy z mezem akumulatory bo pozniej przez najblizsze 2,3 latka nie pojedziemy :-)
Głównie to kupilam tylko ubranka. Body z długimi, krótkimi rekawami i na ramiączkach. Śpiochy, polspiochy, kaftaniki, jedna czapeczke. Jak będę miała jutro czas to niektóre fotki wstawię na naszych zakupach.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Miałam dzisiaj trochę rzeczy do porobienia więc dzień w miarę szybko zleciał do tej pory... a teraz już mi się tak zaczyna dłużyć, zaczynam się już trochę stresować przed jutrem... coś mnie kłuje w podbrzuszu, to chyba z nerwów...
 
Chciałabym być już na etapie kupowania ciuszkow, łóżeczka, wózka itp :) już się nie mogę tego doczekać :D nachetniej to już bym wszystko pokupowała ;P ale mąż mi nie pozwala :( :D
 
Ja z moim też od razu polecialam na spacer. Pamietam jak położna przyszła, gadala o werandowaniu, ja jej przytakiwalam a spacery były od razu po szpitalu uskuteczniane [emoji14]

Ja dziś oglądając Perfekcyjna Panią Domu postanowiłam posprzątać w szafce w kuchni i ogarnąć moją szafę. Po tym zaczął mnie kluc brzuch i dostałam odcinki energii. Także jakby co to wina Małgorzaty Rozenek. Ale detektor poszedł w ruch maluszek głośno basami daje ;)
 
Miałam dzisiaj trochę rzeczy do porobienia więc dzień w miarę szybko zleciał do tej pory... a teraz już mi się tak zaczyna dłużyć, zaczynam się już trochę stresować przed jutrem... coś mnie kłuje w podbrzuszu, to chyba z nerwów...

To zaczynamy stresować się razem...ja dopiero usg o 14:00 a potem kilka dni czekać ba wyniki pappa


16ud3e3kpztre1wh.png
 
mavika, gdzie oglądałaś Perfekcyjna Panią Domu przydałoby mi się trochę natchnienia i inspiracji ;)

Dotkass, member ja jutro 16:40.


Ja mam wózek 3in1 , sprawdził się przy Magdzi i przy Pawełkowi. Dla mnie ogromnym plusem jest jak można fotelik samochodowy wpiąć w wózek, wygoda przy zakupach i wizytach u lekarza ogromna. Przy jednym i przy drugim bąblu używałam gondolę przez jakieś pól roku aż sami pewnie siedzieli a potem spacerówkę. Wózek typu parasolka też mam i też bardzo sobie chwalę. Teraz będę potrzebowała chyba wózka rok po roku bo.między maluchami będzie 14 miesięcy różnicy ale nie jestem pewna jaki wybrać, chyba bardziej się skłaniam do wersji dzieci obok siebie a nie jeden za drugim.

Ciuszków narazie nie kupuję, mam i po synku i po córci tylko z nią to sezonowo troszkę się rozminie, nie mogę się doczekać jak poznam płeć, będę mogła zrobić przegląd co mam a czego potrzebuję, nie będzie tego wiele bo jestem prawie na bieżąco ;)
 
Głównie to kupilam tylko ubranka. Body z długimi, krótkimi rekawami i na ramiączkach. Śpiochy, polspiochy, kaftaniki, jedna czapeczke. Jak będę miała jutro czas to niektóre fotki wstawię na naszych zakupach.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
Wstaw wstaw :-) e to juz mala wypraweczka jest, super :-) a skad wiesZ jaki rozmiar kupywac?:-)
 
reklama
Do góry