reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U nas tez goraco...zalatwien pelno w zwiazku z remontem i ciagle cos...w srode wizyta:) dzis bylam pobrac krew na morfologie..

Milego dnia :)

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
Część Dziewczyny! Co do witamin ja biorę Femibion Natal 1 a od 13 tygodnia Femibion Natal 2 plus.
Z tego co wyczytałam sporo z Was ma prenatalne 8 sierpnia podobnie jak ja. Mam do was pytanie który to będzie u was dokładnie tydzień i dnien ciazy? U mnie będzie to 12t6d.
Również będę miała badania 8 sierpnia i wtedy będzie u nas 12t3d więc bardzo podobnie ☺
 
Ja też mam 8.08 i u mnie będzie 12+5 :)

U nas też upał, byłam zawieźć nie-męża na budowę, teraz chwilę coś w domu porobić i po młodego do żłobka. Niby na zwolnieniu jestem a prawie wcale czasu na odpoczynek nie mam, ciągle coś... nas też czeka przeprowadzka w sierpniu, od września młody idzie do przedszkola w nowym miejscu... mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem...
 
Upichcilam juz zupę fasolowa na obiad. Teraz piekę karpatke dla dzieciaków. Ogladalam przepisy na necie. W związku z tym mam teraz nieodparta ochotę na drozdzowke z makiem.[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Upichcilam juz zupę fasolowa na obiad. Teraz piekę karpatke dla dzieciaków. Ogladalam przepisy na necie. W związku z tym mam teraz nieodparta ochotę na drozdzowke z makiem.[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mniam, widzę że rozpusta w kuchni :-D
Jejku mi się ciągle chce jeść, aż się boję pomyśleć co to będzie jak przyjdzie jesień i zima. Chyba nie odkleje się wtedy od lodówki :szok:;)
U nas dzisiaj schabowy bo tak sobie zażyczyła Zuzanka :)
 
Mniam, widzę że rozpusta w kuchni :-D
Jejku mi się ciągle chce jeść, aż się boję pomyśleć co to będzie jak przyjdzie jesień i zima. Chyba nie odkleje się wtedy od lodówki :szok:;)
U nas dzisiaj schabowy bo tak sobie zażyczyła Zuzanka :)
Jak przeczytałam 'rozpusta w kuchni' to mi się zachciało kapusty z grzybami :D Albo bigosu :D hahahahahaha

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry