reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny :) mało mnie tu,ale staram się czytać :) od czwartku ruszamy z remontem więc czasu Bedzie mało z racji tego,że sami go robimy :) burzymy ściany,robimy łazienkę od podstaw..Nie mogę się doczekać efektu końcowego :)
Ale się porwalas :D u nas w październiku gładź i malowanie, ale ja po prostu uciekam z domu i niech sobie radzą ;)


Hej Dziewczyny, mam nadzieje, że u Was wszystko ok. Przyznaje, że ost ciężko mi tu zagladac. po prenatalnych nadal jestem w stresie, Nt 2,5-2,6 także w gornej granicznej wysokosci- 95 centyl. Pappa na szczescie wyszła ok, ale ryzyko 1:387. Serce ok, przeplywy ok, kosc nosowa widoczna, mozg ok. Ale przez wysokie Nt prowadzacy zasugerowal Nifty. Dzis pobranie i kolo 11.08. wyniki.

Dobrze, że robisz nifty, jestem pewna że wynik będzie dobry, ale tu bardziej chodzi o to żebyś ty się nie stresowala do końca ciąży :)
Dziewczyny jakie polecacie witaminy?
Dzis skonczyl mi sie folik. Od czwartku zaczynam 12 tc a chyba do tego czasu powinno sie go brac z tego co pamietam,wiec nie ma sensu dokupywac raczej. Sama nie wiem. A wy do kiedy bierzecie?
Ja biorę tak samo jak martula poza żelazem, bo na razie nie trzeba. Nie chce brać witamin, bo w lecie i tak na pewno dostarczam wszelkich witamin w jedzeniu :)

Część Dziewczyny! Co do witamin ja biorę Femibion Natal 1 a od 13 tygodnia Femibion Natal 2 plus.
Z tego co wyczytałam sporo z Was ma prenatalne 8 sierpnia podobnie jak ja. Mam do was pytanie który to będzie u was dokładnie tydzień i dnien ciazy? U mnie będzie to 12t6d.

Ja mam 3 sierpnia, będzie to równo 12t1d, albo 11t6d. Czyli dosyć wczesnie, niby nie za wcześnie ale boję się trochę czy już wszystko będzie dobrze widać.
 
Ale się porwalas :D u nas w październiku gładź i malowanie, ale ja po prostu uciekam z domu i niech sobie radzą ;)




Dobrze, że robisz nifty, jestem pewna że wynik będzie dobry, ale tu bardziej chodzi o to żebyś ty się nie stresowala do końca ciąży :)

Ja biorę tak samo jak martula poza żelazem, bo na razie nie trzeba. Nie chce brać witamin, bo w lecie i tak na pewno dostarczam wszelkich witamin w jedzeniu :)



Ja mam 3 sierpnia, będzie to równo 12t1d, albo 11t6d. Czyli dosyć wczesnie, niby nie za wcześnie ale boję się trochę czy już wszystko będzie dobrze widać.
Hej ja bede miec w dniu badania 11t4d daj znac czy ok u ciebie wyszlo chyba ze lekarz teraz w srode mi powie ze mam isc pozniej na badania prenatalne. Bo przy trojce moze byc to inaczej
 
Witam :-)
AlexF mój syn ma 7 lat więc już samodzielny ale jak się trafia wieczór bez niego to pustka jakaś taka i tyyyle czasu :)

Dotkass odpoczywaj :)

Martula uwielbiam mojito :biggrin2: ostatnio też popijalam bezalkoholowe

Dorcia szybkiego, bezproblemowego remontu :tak:

No i skleroza mnie dopadła, nie pamiętam komu jescze miałam odpisać o_O
U nas upał niesamowity, nie lubię takiej pogody :no2:
Jutro ma przyjść do pracy moja następczyni /zastepczyni choć uważam ze nie jest to najlepszy pomysł bo mam zakończenie miesiąca i milion rzeczy do zrobienia przed przyszłotygodniowym urlopem czyli wariactwo totalne i nie będę w stanie jej nic spokojnie pokazać, ale szef stwierdził że to dobry pomysł o_O
My dziś kończymy 12 tydzień :biggrin2: Mdłości się czasem jescze pojawiają ale te całodzienne odeszły w niepamięć i mam nadzieję nie wrócą. Choć widzę ze przez brak mdłości zaczynam jeść coraz więcej :sorry: brzuch czasem trochę ciągnie ale ogólnie ok :) wizyta w środę, mam nadzieję wszystko u Maluszka ok
 
Hej dziewczyny podczytuje Was cały czas ale nie mam weny na pisanie postów:p Chciałam się tylko zapytać, czy któraś z Was też ma torbiel na jajniku? Bo moja wciąż rośnie i podobno jest już dwukomorowa i kłuje mnie i strasznie stresuje :/ Ale lekarz mówi, że nie martwimy się tym i nie ruszamy do 16 tygodnia...Ale ja oczywiście wyobrażam sobie wszystkie możliwe scenariusze :/ Czy któraś z Was ma lub miała już w ciąży torbiel??:dry: Miłego dnia i powodzonka na najbliższych badaniach dla wszystkich! :-) :)

Hej, ja mam torbiel, w najgorszym czasie miała 8x7 cm (6-9 tydzień) - później zaczęła się magle zmniejszać - dziś ma 2x3 cm i już nie jest groźna. Lekarz powiedział, ze w razie czego do 15 tyg trzeba poczekać, bo może się wchłonąć ...i tak się stało - głowa do góry!!!


6sutnafaqg5qzj84.png
 
reklama
Mamusiny bigos [emoji7][emoji7] borze szumiacy nie macie litosci! Mame z bigosem mam 1500km od siebie. Wasza wina i nie obchodzi mnie jak to zrobicie ale na jutro mam miec na obiad mamy bigos! [emoji12]
Jeju no az slinianki wrzucily piaty bieg

Ciagle nie mam sil. Nie ma mowy zebym szla i mowila jednoczesnie bo lapie zadyszke, naczynia myje na raty bo mi sie slabo robi jak stoje w miejscu. Niech to juz minie, lekarz mowil, ze to minie w drugim trymestrze jak uklad krazenia zaadaptuje sie do ciezszej pracy ale chyba musze poczytac jak sobie w tej kwestii pomoc bo czuje sie jak staruszka z jednym plucem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry