reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jak to jak? Sprawila by sobie papieskie krzeslo [emoji23]

1498837368-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Jeżu, ja już nie mogę z wami! :D a wyobraźnię mam bujną więc uważajcie...
 
reklama
Też słyszałam, że przy chłopcu organizm wytwarza odrobinę więcej testosteronu, ale ja i przed ciążą miałam podwyższony więc na to nie patrzę [emoji14]
Owłosienie za to mam potraktowane laserem i tylko się obawiam, że cała inwestycja pójdzie w .... :D bo wiem że i tak bywa.
Jeśli i Ty słyszałaś, że tak jest to znaczy, że może jednak coś w tym jest:) ale ale miałaś zawsze więcej, a jeśli to chłopiec to mimo wszysttko będzie jeszcze więcej testosteronu :p
 
Hej dziewczyny;) Ja już jestem po wizycie u ginekologa. Jestem bardzo szczęśliwa. Z Dzidzią wszystko okej. Wiek ciążowy według OM to 9 tydzień i drugi dzień, i według usg też tak jest.
Pęcherzyk ciążowy GS-40mm
Dzidzia CRL-24 mm
Serce bije miarowo 163/min.
W załaczniku przesyłam wam foto mojej Fasolki ;)
 

Załączniki

  • 19576246_1535624159791317_1139885321_n.png
    19576246_1535624159791317_1139885321_n.png
    179,6 KB · Wyświetleń: 93
@Paraplu tylko jak takie cudo zamontujesz w samochodzie?
@Shemshi nawet nie mów. Ostatnio w galerii jak przeszedł facet obok to po zapachu aż ślinę z brody musiałam wycierać. A znowu tydzień temu na zakończeniu roku siadła obok mnie inna matka wyperfumowana to myślałam że zwymiotuję i normalnie wstałam i odeszłam na bok.
 
@Paraplu tylko jak takie cudo zamontujesz w samochodzie?
@Shemshi nawet nie mów. Ostatnio w galerii jak przeszedł facet obok to po zapachu aż ślinę z brody musiałam wycierać. A znowu tydzień temu na zakończeniu roku siadła obok mnie inna matka wyperfumowana to myślałam że zwymiotuję i normalnie wstałam i odeszłam na bok.

A coz to za problem :p

1498839852-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
I mnie dzisiaj zaskoczyły swą mocą, ale się nie daje :) niestety tak szybko nie przejdą, bo poziom hormonów jest coraz wyższy. Oby przeszły po 1 trymestrze jak się hormony trochę ustabilizują. Dla mnie zabawne jest to, że mimo mdłości i tak bym coś podjadała ;)
Mam pytanie z innej beczki, czy macie wyostrzony węch??? To ponoć taki popularny objaw. U mnie tym razem nic takiego nie zauważyłam...
Ja mam wyostrzony. Jak mi nigdy nie przeszkadzały zapachy w dom7 to teraz wszystko pochowalam. A i dzisiaj się okazało że muszę zmienić płyn do podłogi na jakiś bez zapachu bo nie dam rady tym co do tej pory... Tylko zapach jedzenia mi nie przeszkadza :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Hej dziewczyny;) Ja już jestem po wizycie u ginekologa. Jestem bardzo szczęśliwa. Z Dzidzią wszystko okej. Wiek ciążowy według OM to 9 tydzień i drugi dzień, i według usg też tak jest.
Pęcherzyk ciążowy GS-40mm
Dzidzia CRL-24 mm
Serce bije miarowo 163/min.
W załaczniku przesyłam wam foto mojej Fasolki ;)
Cudo! [emoji7]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Do góry