reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Lekarz powiedział mi, że na wynik badania progesteronu nie ma wpływu zażywany duphaston. Nie musisz kontrolować. Zazwyczaj lekarz pozwala odstawić progesteron po 1trymestrze, kiedy łożysko jest już rozwinięte. Jeśli są jednak jakieś problemy to każe brać dłużej.
 
reklama
@gosiunia
1498841360-aaaaaa.jpeg
Dżizas!!!
Zazdroszczę!!
Ja to bym chciała mieć takie zachcianki, później dziwię się skąd w pierwszej ciąży przytyło się mi 16 kg.... Aż się boję co teraz będzie
 
Dzien dobry Dziewczyny :) niesmialo zagladam ;) poki co jestem na marcowkavh 2018 bo wedlug obliczen termin na 2 marca. Ale bede miala dwa tygodnie przyspieszona cesarke wiec bedzie luty ;) w pierwszej ciazy mialam termin na wrzesien ale coreczka pojawila sie w polowie sierpnia ;) pozdrawiam i gratuluje przyszlym mamusiom :*
 
Dzien dobry Dziewczyny :) niesmialo zagladam ;) poki co jestem na marcowkavh 2018 bo wedlug obliczen termin na 2 marca. Ale bede miala dwa tygodnie przyspieszona cesarke wiec bedzie luty ;) w pierwszej ciazy mialam termin na wrzesien ale coreczka pojawila sie w polowie sierpnia ;) pozdrawiam i gratuluje przyszlym mamusiom :*

Hej, hej. Rozgośc się :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie wzięło na kapustę kiszoną ze śmietaną i odrobiną cukru. Taką podaje moja teściowa do obiadu i bardzo ją lubię ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kuzwa od wczoraj glowa mnie boli i nie chce przejsc :( juz zmeczona tym jestem.
Mdli mnie ale to mi tak nie przeszkadza jak bol glowy :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry