reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mnie włosy rosną wolno bo przed zajściem w ciążę kupiłam sobie Philips Lumea i właśnie zaczęły być efekty kiedy na teście zobaczyłam dwie kreski i dupa z zabiegów.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:-D i co przestanę się śmiać i zaczynam czytać od razu rechoczę:-D dziś dobry dzień widzę :-D no cóż mogę rzec, będzie chłopiec! Podobno jeśli owłosienie zwiększa swoją intensywność to przez testosteron od małego mężczyzny, tak czytałam... Więc może akurat coś w tym jest. W pierwszej ciąży nie nadążałam z depilacją i jest syn... :sorry2:

Też słyszałam, że przy chłopcu organizm wytwarza odrobinę więcej testosteronu, ale ja i przed ciążą miałam podwyższony więc na to nie patrzę [emoji14]
Owłosienie za to mam potraktowane laserem i tylko się obawiam, że cała inwestycja pójdzie w .... :D bo wiem że i tak bywa.
 
Dziewczyny mdlosci mi sie rozkrecily.. dzis to praktycznie caly dzien mi zle:( dobrze ze nie wymiotuje..mam nadzieje ze szybko mi przejdą.. zapisalam sie do innej gin jeszcze na srode. Normalnie chodze prywatnie gdzie indziej ale udalo mi sie ustalic wizyte na kase chprych wiec stwierdzilam ze skorzystam :) zawsze to wczesniej o tydzien niz mam do lekarza swojego:)

Milego weekendu dziewczyny:)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi za to na łonie rosną na potęgę [emoji34]

Mi zawsze rosnie na potege [emoji23] nie dosc, ze gesto, grubo, czarno to jeszcze mega szybko. Rano ogole a wieczorem skora juz jak papier scierny. To samo z nogami. Taka uroda...shit.


@mavika mi dzisiaj pomogl paracetamol i kawa. W sumie kawa najbardziej.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
I jakbyś wtedy siadała ?:tak:

Jak to jak? Sprawila by sobie papieskie krzeslo [emoji23]

1498837368-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny mdlosci mi sie rozkrecily.. dzis to praktycznie caly dzien mi zle:( dobrze ze nie wymiotuje..mam nadzieje ze szybko mi przejdą.. zapisalam sie do innej gin jeszcze na srode. Normalnie chodze prywatnie gdzie indziej ale udalo mi sie ustalic wizyte na kase chprych wiec stwierdzilam ze skorzystam :) zawsze to wczesniej o tydzien niz mam do lekarza swojego:)

Milego weekendu dziewczyny:)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I mnie dzisiaj zaskoczyły swą mocą, ale się nie daje :) niestety tak szybko nie przejdą, bo poziom hormonów jest coraz wyższy. Oby przeszły po 1 trymestrze jak się hormony trochę ustabilizują. Dla mnie zabawne jest to, że mimo mdłości i tak bym coś podjadała ;)
Mam pytanie z innej beczki, czy macie wyostrzony węch??? To ponoć taki popularny objaw. U mnie tym razem nic takiego nie zauważyłam...
 
Do góry