reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dojotka ehh ja nie dosc, ze choruje na lojotokowe zapalenie skory przez to mam tlusta cere bardziej niz przecietna osoba to teraz jeszcze mi sie pogorszylo. Frytki moge na czole smazyc. W ciagu dnia musze buzie dodatkowo myc bo czuje jak mi sie lepi :/ zaskornik na zaskorniku, zaskornikiem pogania. No i mam rzut choroby na dodatek :( skora swedzi, peka, moja twarz wokol nosa ma kolor dupy pawiana :( a JEDYNY lek jaki ma pomagal i mozna go stosowac na twarz jest zakazany w ciazy [emoji31]
Mam inny lek ale nie mozna go na twarz uzywac, chociaz tyle, ze na inne czesci ciala moge stosowac bo mi skora daje popalic teraz :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jedyne co teraz używam do cery to tonik do cery tłustej i krem. Przed ciążą tez miałam problemy z cera ale wtedy to dermatolog przepisał mi tab i pomagały teraz wiadomo nic nie biorę. Trudno trzeba się jakoś przemeczyc
 
To samo powiedział lekarz, kazał zachować spokój. Ciąża jest żywa, wszystko wygląda póki co dobrze. Za trzy tygodnie znów wizyta.
I to są dobre wiadomości! Będzie dobrze bo inaczej być nie może!!! A teraz proszę bez dyskusji zastosować się do zaleceń lekarza, że o forumowiczkach nie wspomnę :D
 
Ja tam w to nie wierzę :D też macie takie pryszcze? Ja wyglądam jak nastolatka...tragedia

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Z synem mdłości miałam zwykle po południu, choć pierwsze słyszę, że po tym można płeć przepowiedzieć:D
Co do skóry to nie mam pryszczy, ale wygląda moja skóra fatalnie... Przesuszona, naczynka popękane, jedyne co moje owłosienie na nogach jakby mniej intensywnie rośnie... Podobno na dziewczynkę i tego się trzymam ;)
 
Dziewczyna na innym wątku napisała to. Nie zgadza się to z niczym co wyczytałam. Według tego portalu orientacyjne wymiary tydzień po tygodniu, wyglądają tak:



Według innego:


Proszę bardziej doświadczone o opinię i przepraszam za moją histerię.
Myślę, że jeśli lekarz nie stwierdził nieprawidłowości to nie ma się co martwić na zapas. Ja też czytałam gdzieś, że do pewnego momentu fasolki tak samo rosną więc wtedy wylicza sie właśnie termin porodu, ale ja byłam u lekarza w 8t2d i fasolka miała 16 mm... Chyba nie ogarniam już... :errr:
 
Z synem mdłości miałam zwykle po południu, choć pierwsze słyszę, że po tym można płeć przepowiedzieć:D
Co do skóry to nie mam pryszczy, ale wygląda moja skóra fatalnie... Przesuszona, naczynka popękane, jedyne co moje owłosienie na nogach jakby mniej intensywnie rośnie... Podobno na dziewczynkę i tego się trzymam ;)
Mi za to na łonie rosną na potęgę [emoji34]
 
Mi za to na łonie rosną na potęgę [emoji34]
:-D i co przestanę się śmiać i zaczynam czytać od razu rechoczę:-D dziś dobry dzień widzę :-D no cóż mogę rzec, będzie chłopiec! Podobno jeśli owłosienie zwiększa swoją intensywność to przez testosteron od małego mężczyzny, tak czytałam... Więc może akurat coś w tym jest. W pierwszej ciąży nie nadążałam z depilacją i jest syn... :sorry2:
 
:-D i co przestanę się śmiać i zaczynam czytać od razu rechoczę:-D dziś dobry dzień widzę :-D no cóż mogę rzec, będzie chłopiec! Podobno jeśli owłosienie zwiększa swoją intensywność to przez testosteron od małego mężczyzny, tak czytałam... Więc może akurat coś w tym jest. W pierwszej ciąży nie nadążałam z depilacją i jest syn... :sorry2:
Uspokoiło mnie dzisiejsze badanie to i humor lepszy [emoji2]
Urody mi owłosienie nie dodaje, a brzydnie się podobno na dziewczynkę.
 
reklama
@Dojotka ehh ja nie dosc, ze choruje na lojotokowe zapalenie skory przez to mam tlusta cere bardziej niz przecietna osoba to teraz jeszcze mi sie pogorszylo. Frytki moge na czole smazyc. W ciagu dnia musze buzie dodatkowo myc bo czuje jak mi sie lepi :/ zaskornik na zaskorniku, zaskornikiem pogania. No i mam rzut choroby na dodatek :( skora swedzi, peka, moja twarz wokol nosa ma kolor dupy pawiana :( a JEDYNY lek jaki ma pomagal i mozna go stosowac na twarz jest zakazany w ciazy
emoji31.png

Mam inny lek ale nie mozna go na twarz uzywac, chociaz tyle, ze na inne czesci ciala moge stosowac bo mi skora daje popalic teraz :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Sa z ziaji kremy szampony na skore z lojotokiem i sa fajne moj maz ma i uzywa.
Ja zas stosuje tonik z ziaji co mam dla syna i mydlo antybakteryjne
 
Do góry