reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

nawet nie mów. Ostatnio w galerii jak przeszedł facet obok to po zapachu aż ślinę z brody musiałam wycierać. A znowu tydzień temu na zakończeniu roku siadła obok mnie inna matka wyperfumowana to myślałam że zwymiotuję i normalnie wstałam i odeszłam na bok.
@gosiunia:)Ale ta ślina to dlatego, że miałaś chęć go schrupać? ;)
A ja mam takie zachcianki i jak mi mąż nie pojedzie zaraz po więcej pietruszek to będę mordować...
1498841360-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale tu wesoło z Wami ;) U mnie niestety też mdłości cały czas, calutki dzień.... Zakupy robiłam z duszą na ramieniu a żeby mi czasem przy kasie nie zrobiło się niedobrze .Jedyne na co miałam dziś ochotę to frytki z sosem ;) Teraz zjadłabym naleśnika z serem ....Ogólnie jestem sfrustrowana , ponieważ ,,coś " bym zjadła ...Ale niedobrze mi i nie mogę.... Oby szybko się skończyło bo jak bedzie mnie męczyć jak przy córce to kaplica.....:oo:
 
Ja znów z głupim pytaniem. Dzisiejszy ginekolog powiedział żeby brać progesteron. Odebrałam wynik i wyszło 20,18 ng/ml. Zadzwoniłam do tej, u której byłam najpierw i powiedziała, że wynik jest spoko i żebym nie truła dziecka. Siostra, też lekarz, mówi żeby brać. I bądź tu mądry.
 
Ja znów z głupim pytaniem. Dzisiejszy ginekolog powiedział żeby brać progesteron. Odebrałam wynik i wyszło 20,18 ng/ml. Zadzwoniłam do tej, u której byłam najpierw i powiedziała, że wynik jest spoko i żebym nie truła dziecka. Siostra, też lekarz, mówi żeby brać. I bądź tu mądry.
W moim przypadku lekarka powiedziała że jak mi spadnie do 20 to żeby zaczac brać progesteron wiec ja bym brala dla pewnosci ze bedzie ok.Ale wiadomo każdy przypadek jest inny...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
I mnie dzisiaj zaskoczyły swą mocą, ale się nie daje :) niestety tak szybko nie przejdą, bo poziom hormonów jest coraz wyższy. Oby przeszły po 1 trymestrze jak się hormony trochę ustabilizują. Dla mnie zabawne jest to, że mimo mdłości i tak bym coś podjadała ;)
Mam pytanie z innej beczki, czy macie wyostrzony węch??? To ponoć taki popularny objaw. U mnie tym razem nic takiego nie zauważyłam...

Oj co do wechu chyba mnie dzis dopadlo. Bylam z moim mezem na foodtacach i myslalam ze pawia puszcze przez zapachy
 
W moim przypadku lekarka powiedziała że jak mi spadnie do 20 to żeby zaczac brać progesteron wiec ja bym brala dla pewnosci ze bedzie ok.Ale wiadomo każdy przypadek jest inny...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Wzięłam [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znów z głupim pytaniem. Dzisiejszy ginekolog powiedział żeby brać progesteron. Odebrałam wynik i wyszło 20,18 ng/ml. Zadzwoniłam do tej, u której byłam najpierw i powiedziała, że wynik jest spoko i żebym nie truła dziecka. Siostra, też lekarz, mówi żeby brać. I bądź tu mądry.

Taaa hormon dzieki ktoremu dziecko zyje to trucizna...no takich glupot to dawno nie czytalam.
Bierz leki i sie nie martw. Tym nie zaszkodzisz dzidziusiowi.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ale produkcja :) sporo było do nadrobienia i jak już dotarłam di końca to zapomniałam co chciałam napisać :rofl:
Co do przesądów o wpływie mdłości na płeć nie słyszałam, z synem miałam do 13 tyg 24h/dobę 7 dni w tygodniu koszmar! Potem jak ręką objął, z dnia na dzień przeszły :)
Teraz nie są tak intensywne, nie wiem czy tzn ze córka będzie? ;)
A slyszalyscie ze jak się ma zgage to dziecko będzie miało włosy, a jak nie to będzie łyse? :)Ja nie miałam w ogóle, a synek urodził się z czupryna długich czarnych włosów :-D

Powiedziałam dziś w pracy o ciąży, na razie tylko szefom, reakcja pozytywna :-)
 
Ja znów z głupim pytaniem. Dzisiejszy ginekolog powiedział żeby brać progesteron. Odebrałam wynik i wyszło 20,18 ng/ml. Zadzwoniłam do tej, u której byłam najpierw i powiedziała, że wynik jest spoko i żebym nie truła dziecka. Siostra, też lekarz, mówi żeby brać. I bądź tu mądry.
Ja mam taką samą sytuację, tylko progesteron wyższy. Ale boje się jednak odstawiać, bo progesteron jest jednak jednym z najważniejszych hormonów ciążowych, no i wedle aktualnej wiedzy - nie szkodzi.
 
reklama
Ja mam taką samą sytuację, tylko progesteron wyższy. Ale boje się jednak odstawiać, bo progesteron jest jednak jednym z najważniejszych hormonów ciążowych, no i wedle aktualnej wiedzy - nie szkodzi.

Trzeba go regularnie kontrolować? Czy jak już biorę to mam spokój?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry