reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny noski do gory i pamietajcie bedzie dobrze. Trzymam za Was kciuki dziubaski;)&&&&&&&&&&.

Witam nowe lutowe mamusie.:)

Co do terminow porodu moj to tylko orientacyjny z kalkulatorka. Prawdziwy termin moze poznam za tydzien od lekarza zobaczymy.

Mowilyscie juz komus o ciazy??
U mnie wie mąż i przyjaciolka rodziny.
Reszte chyba poinformuje po prenatalnych chce im zaoszczedzic nerwow po ostatniej stracie.
 
@pyzunia86
Wie moj chlop ale to chyba dosc oczywiste [emoji23]
Musialam powiedziec mamie bo mi krecila w brzuchu o to aby przyjechac na wakacje i zeby moj brat przyjechal do Holnadii z rodzina. A ja sie boje, ze cos pojdzie nie tak jak ostatnio i np. moj brat bedzie tego swiadkiem bo akurat bedzie u nas. No nie chce zeby czul sie niekomfortowo i zreszta mnie tez by to krepowalo. No takze pierwszy 3 trymestr chce oszczedzic sobie podrozy do Polski i gosci na kilka tygodni.
No i wiedza 2 osoby w pracy, powiedzialam abym nie musiala nosic ciezkich rzeczy.
I to tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny noski do gory i pamietajcie bedzie dobrze. Trzymam za Was kciuki dziubaski;)&&&&&&&&&&.

Witam nowe lutowe mamusie.:)

Co do terminow porodu moj to tylko orientacyjny z kalkulatorka. Prawdziwy termin moze poznam za tydzien od lekarza zobaczymy.

Mowilyscie juz komus o ciazy??
U mnie wie mąż i przyjaciolka rodziny.
Reszte chyba poinformuje po prenatalnych chce im zaoszczedzic nerwow po ostatniej stracie.

U mnie wie wiele osób, ale tylko rodzina. Ze znajomych i przyjaciół nikt. No i w pracy też nikt. Boję się, że coś się spitoli i będę musiała to wszystkim mówić.
 
Mysiaka trzymam kciuki!
Leila, mnie też ciągle ciągnie kłuje boli...
Dziewczyny, ja też sobie wmawiałam pozamaciczną a teraz sobie wmawiam puste jajo płodowe oszaleć można :realmad:
Paraplu, mi też a kalkulatora z owu 20 luty dokładnie, ale z OM jakoś wcześniej. I ja też czekam do 3 lipca do wizyty teraz, mam nadzieję, że damy radę i będzie ok :unsure::biggrin2:
 
@marudka mi z OM wychodzi termin jakos 15-16 lutego ale wiem kiedy mialam owulacje bo robilam testy owu i wg owulki termin jest na 20-ego.
4 lipca sie okaze czy sie moje wyliczenia zgadzaja :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry