reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Gratuluje imienniczce bliźniąt :) I innym dziewczynom, które już widziały maleństwo, ale Wam fajnie! Czy tylko ja mam termin w okolicach 20 lutego? :oo2: Bo wydaje mi się, że wszyscy już coś wiedzą, tylko ja muszę czekać :realmad: Leila.jm ja mam dokładnie tak samo, ciąża tyle lat temu, teraz wszystko odczuwam inaczej, inne objawy, gorsze bóle, gorsze samopoczucie, jak tu się nie stresować :dry:Eh miłego dnia wszystkim :biggrin2:

Spokojnie ja mam ok 23 a nawet 27 luty tak mi na kalkulatorach wychodzi

Według kalkulatora ja mam 18 lutego, ale liczę na to, że USG to potwierdzi. Bardziej wierzę jednak temu co lekarz zobaczy na żywo.
 
@Leila.jm mnie kluje po prawej stronie i juz z pomoca doktora Google zdiagnozowalm sobie ciaze pozamaciczna [emoji28] internety to ZUO [emoji23]

@Lali gratuluje i witaj :) rozgosc sie na kolejne 9 miesiecy [emoji1377]

@marudka nie tylko to masz w okolicach 20 lutego mi mi wedlug owulacji wypada wlasnie na 20-ego lutego [emoji12] pierwsze USG mam dopiero 4 lipca [emoji33]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Leila.jm mnie kluje po prawej stronie i juz z pomoca doktora Google zdiagnozowalm sobie ciaze pozamaciczna [emoji28] internety to ZUO [emoji23]

@Lali gratuluje i witaj :) rozgosc sie na kolejne 9 miesiecy [emoji1377]

@marudka nie tylko to masz w okolicach 20 lutego mi mi wedlug owulacji wypada wlasnie na 20-ego lutego [emoji12] pierwsze USG mam dopiero 4 lipca [emoji33]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tylko mnie to tak pociągnelo że spowrotem mnie polozylo... No i teraz mam już schizy, dziwnie mi w podbrzuszu, tak ćmi... Jutro wizyta u gina i wkoncu usg i mam nadzieję że odetchne.. W pierwszej ciąży miałam cały czas bóle podbrzusza i w krzyżu ale nie pamiętam czy takie same... Z córką znowu zero objawów i też się stresowalam że może coś nie tak skoro nie mam żadnych objawów ciąży hahaha wyląduje w końcu w psychiatryku przy tej trzeciej ciąży hahaha [emoji28]
 
reklama
@Leila.jm mnie kluje po prawej stronie i juz z pomoca doktora Google zdiagnozowalm sobie ciaze pozamaciczna [emoji28] internety to ZUO [emoji23]

@Lali gratuluje i witaj :) rozgosc sie na kolejne 9 miesiecy [emoji1377]

@marudka nie tylko to masz w okolicach 20 lutego mi mi wedlug owulacji wypada wlasnie na 20-ego lutego [emoji12] pierwsze USG mam dopiero 4 lipca [emoji33]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też już sobie ja wmawiam :/ do 16:15 chyba umrę albo nie wiem co jeszcze :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry