reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Coldold tak wszystko było ok. Na teście druga słaba kreska wtedy,bo szybko go zrobiłam. Beta rosła,a na usg lekarz nie znalazł zarodka. Kazał przyjść za tydzień,ale było to samo,więc szpital. :-(

Nie masz się czym zamartwiać. Będzie dobrze :-)

Mysiaka- super wieści :-)
 
Ostatnia edycja:
Kurde to u mnie pewnie też serduszka nie będzie. Kiedy wg gina miałaś owu?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coldold tak wszystko było ok. Na teście druga słaba kreska wtedy,bo szybko go zrobiłam. Beta rosła,a na usg lekarz nie znalazł zarodka. Kazał przyjść za tydzień,ale było to samo,więc szpital. :-(

Nie masz się czym zamartwiać. Będzie dobrze :-)

Mysiaka- super wieści :-)

Dziękuję, u mnie jest trochę zbyt pięknie. Pierwszy cykl i od razu zapłodnienie. Nie plamię tfu, tfu, dobrze się czuję. Za bardzo mi zależy. Ktoś słyszał serduszko w 6 tygodniu?
 
Ciekawe jak to się wtedy liczy. Czy 6 tyg temu doszło do zapłodnienia czy teoretycznie wtedy powinnaś mieć 1dc.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ciekawe jak to się wtedy liczy. Czy 6 tyg temu doszło do zapłodnienia czy teoretycznie wtedy powinnaś mieć 1dc.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Według mnie lekarze posługują się standardem 40 tygodni ciąży, chociaż zasadniczo trwa krócej o te dwa tygodnie. Metodę trzeba było uprościć i liczy się zawsze od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Nie ma czegoś takiego jak pierwszy tydzień ciąży, wszędzie jest określany mianem starań.
 
Do góry