reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Marudka ja dwa lata temu byłam w ciąży i właśnie było puste jajo płodowe. Skończyło się zabiegiem. Dlatego boje czy teraz będzie wszystko ok.
 
Mi też różnie podawał kalkulator.Na jednym pokazuje 21.U mnie poczęcie było 27. Ciekawe jak lekarz wyliczy. :-)
 
Ostatnia edycja:
Marudka ja dwa lata temu byłam w ciąży i właśnie było puste jajo płodowe. Skończyło się zabiegiem. Dlatego boje czy teraz będzie wszystko ok.

A jakie objawy występują przy pustym jaju? Czy testy wtedy wychodzą pozytywne, bHCG wzrasta? Mam kolejny powód do paniki :D
 
20170621_111343.jpg

Mowil ze musialam mieć opozniona owulacje nawet o 3dni i dlatego tak sie dzieje. I powiedzial tez ze jak uslyszymy za tydzien serduszko to on sam bedzie spokojniejszy
 

Załączniki

  • 20170621_111343.jpg
    20170621_111343.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 462
reklama
Do góry