reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Wcale ci sie nie dziwie mialam tak samo w poprzedniej ciazy tylko ze stracilam oba aniolki.

Bylam juz na becie wynik ok 14 bede miec.
Mam stracha czy przyrasta prawidlowo
 
Wcale ci sie nie dziwie mialam tak samo w poprzedniej ciazy tylko ze stracilam oba aniolki.

Bylam juz na becie wynik ok 14 bede miec.
Mam stracha czy przyrasta prawidlowo

Dobrze Cię rozumiem. Ja z trzęsącymi rękami odbieram te wyniki. Jakby to miało coś zmienić. Daj szybko znać co i jak.
 
Cześć dziewczynki [emoji4] jak codzień rano mam tylko energię, więc korzystam i coś robię, bo potem to jestem jak flak[emoji1] dzisiaj rano jak lezalam na wznak I chciałam się podnieść tak mnie zakłóło po prawej stronie podbrzusza... Oczywiście już się zestresowalam.. I ogólnie mi dziwnie w podbrzuszu dzisiaj, już nie wiem czy to moja psycha i urojenia czy rzeczywiście mam jakieś objawy. Moja 3 ciąża a panikuje 100 razy bardziej niż w pierwszej. Ponad 5 lat minęło od ostatniej ciąży i totalnie nic nie pamiętam jak to było [emoji33]
 
Hej dziewczyny! W poniedziałek zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski. :-) Ciesze się bardzo,bo od stycznia staraliśmy się z mężem o drugie dziecko. Mamy już 6 letniego synka. Dziś idę na wizytę. Pewnie poszłabym troszkę później żeby coś było widać,ale muszę zwolnienie zawieźć do pracy,bo u nas nie ma warunków dla kobiet w ciąży.
 
Gratuluje imienniczce bliźniąt :) I innym dziewczynom, które już widziały maleństwo, ale Wam fajnie! Czy tylko ja mam termin w okolicach 20 lutego? :oo2: Bo wydaje mi się, że wszyscy już coś wiedzą, tylko ja muszę czekać :realmad: Leila.jm ja mam dokładnie tak samo, ciąża tyle lat temu, teraz wszystko odczuwam inaczej, inne objawy, gorsze bóle, gorsze samopoczucie, jak tu się nie stresować :dry:Eh miłego dnia wszystkim :biggrin2:
 
reklama
Gratuluje imienniczce bliźniąt :) I innym dziewczynom, które już widziały maleństwo, ale Wam fajnie! Czy tylko ja mam termin w okolicach 20 lutego? :oo2: Bo wydaje mi się, że wszyscy już coś wiedzą, tylko ja muszę czekać :realmad: Leila.jm ja mam dokładnie tak samo, ciąża tyle lat temu, teraz wszystko odczuwam inaczej, inne objawy, gorsze bóle, gorsze samopoczucie, jak tu się nie stresować :dry:Eh miłego dnia wszystkim :biggrin2:
Spokojnie ja mam ok 23 a nawet 27 luty tak mi na kalkulatorach wychodzi
 
Do góry