reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Słuchajcie, kiedy najlepiej jest się umówić do ginekologa na pierwszą wizytę?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

6/7 tydzien. Wczesniej to troche bez sensu isc bo serca nie bedzie a to dosc wazny moment aby potwierdzic, ze serducho pika. Dzien pozniej i tak gin bedzie mowil zebys przyszla aby sprawdzic czy jest serce. Zabulisz za 2 wizyty [emoji12]

A no to opcja kiedy nie musisz wziac recepty na jakies leki. Bo jak musisz brac leki to wizyte powinnas miec jak najszybciej.



U mnie 5tc+3 i jeszcze sie nie umowilam na USG [emoji85]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ja się umówiłam od razu po teście w terminie okresu, ale i tak wyszło tak, że ginka miała termin na za dwa tygodnie dopiero, więc w sumie dobrze.
 
W kwestii informowania o ciąży. Mam trzy siostry i mamy wspólną grupę na Messengerze gdzie piszemy. Po wizycie u gina wysłałam im zdjęcie z usg. Wcześniej wiedziała tylko moja mama i najstarsza siostra. Ja im się tam chwalę dzieciatkiem. Siostry w szoku. Najbardziej najmłodsza. Po czym po chwili moja druga sister oznajmia że ona też jest. Jej dzieciatko ma 4 cm i to 11 tydzień. Tylko ona jest dalej w szoku bo to piąta ciąża. Okazało się że mamcia wiedziała o mnie i o niej ale pary nie puściła :rofl::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry