reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Gosiunia fajnie ze razem z siostra bedziecie ciaze przezywac [emoji4] też bym tak chciała ale niestety mam tylko brata [emoji6]
A swoją drogą masz odważna siostre [emoji6]

Dziewczyny jakie znacie sposoby na ciążowe mdłości? Dziś cały dzień mnie męczyly :/ W poprzednich ciazach prawie ich nie miałam.

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Między terminem porodu jest rowny miesiąc. A moja starsza córka jest starsza od jej najsarszego o 3 tygodnie. Także pierwsze ciąże też przechodziłysmy razem.
Ale super :D [emoji2]

Ja czuję dziwne ukłucia w dole brzucha, raz na jakiś czas, nie wiem co to jest :( Czy mam się zacząć bać? Pierwszy raz jestem w ciąży, wszystko jest dla mnie nowe, nie wiem co jest normalne, a co powinno mnie zacząć martwić ;D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale super :D [emoji2]

Ja czuję dziwne ukłucia w dole brzucha, raz na jakiś czas, nie wiem co to jest :( Czy mam się zacząć bać? Pierwszy raz jestem w ciąży, wszystko jest dla mnie nowe, nie wiem co jest normalne, a co powinno mnie zacząć martwić ;D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem trzeci, ale miałam prawie 7 lat przerwy i też czuję się jak świeżynka. Mnie też kluje, do tego doszły bóle w pachwinie. Ale myślę że wszystko jest ok. Przecież ta nasza macica się powiększa żeby dzidziuś miał miejsce.
 
Mnie nic w brzuchu nie kłuje. Bolało gdzieś w 4 tyg teraz w brzuchu cisza ale za to mam mdłości. Sa okropne tez bym sie chętnie dowiedziała jaki sobie z nimi radzicie? Ja kupiłam sobie pastylki miętowe i w pracy jak mi nie dobrze to je jem ale one tez tylko pomagają na chwile. Ciagle mam niesmak w buzi bleeee.
 
Hej dziewczyny.
Bylam jakis czas temu na wrzesniówkach ale poronilam w lutym ciaze blizniacza.
Wczoraj zrobilam test no i dzis.
Mialam zagladnac do Was dopiero po becie ale Paraplu mnie podkusila.
Co sadzicie o tescie ??

Ten z wczoraj
20170617_091048-1.jpg


A ten z dzis
nd test2.jpg
 

Załączniki

  • 20170617_091048-1.jpg
    20170617_091048-1.jpg
    327,5 KB · Wyświetleń: 565
  • nd test2.jpg
    nd test2.jpg
    135 KB · Wyświetleń: 558
Hej dziewczzyny [emoji4]
Mnie dzisiaj z rana obudziły mdłości i musiałam wstać Mam tak samo jak w ostatniej ciąży i w ciazy z najstarszym synem ze rano muszę się przywitać z kibelkiem [emoji6]naszczescie wymiotuje tylko ślina [emoji6]wiec pewniee będzie chłopak bo w ciąży z córko tak nie miałam
Pyzynia86 Testy napewno pozytywne Witaaj wśród lutowek I bardzo mi przykro ze straciłaś ostatnio ciąże Tym razem musi być dobrze [emoji4]Masz już jakieś dzieciaki ?
Martii Super ze juz slyszalas serduszko [emoji4] ja naadal czekaam na usg
Mandi ,agaelb Na mdlossci to chyba nie ma sprawdzonego sposobu Trzeba je przeczekać Tez czasami mam takie dni ze mdli mnie masakryczznie i te okropne klocie w żołądku ....
Gosiunia Gratulaacje i super ze razem z siostra będziecie przechodzić ciąże [emoji4]

U nas straszny upał dzisiaj aż się nie chce z domu wychodzić tak gorąco
Ale obiecaliśmy już dzieciom ze pojedziemy na farmę nazbierać truskawek wiec trzeba będzie się ogarnąć i ruszyć tyłek [emoji6] ja ostatnio mam takie leniwe dni ze nic mi się nie chce Naajchetniej to bym przeleżała całe dnie w łóżku
Miłej niedzieli [emoji4]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczzyny [emoji4]
Mnie dzisiaj z rana obudziły mdłości i musiałam wstać Mam tak samo jak w ostatniej ciąży i w ciazy z najstarszym synem ze rano muszę się przywitać z kibelkiem [emoji6]naszczescie wymiotuje tylko ślina [emoji6]wiec pewniee będzie chłopak bo w ciąży z córko tak nie miałam
Pyzynia86 Testy napewno pozytywne Witaaj wśród lutowek I bardzo mi przykro ze straciłaś ostatnio ciąże Tym razem musi być dobrze [emoji4]Masz już jakieś dzieciaki ?
Martii Super ze juz slyszalas serduszko [emoji4] ja naadal czekaam na usg
Mandi ,agaelb Na mdlossci to chyba nie ma sprawdzonego sposobu Trzeba je przeczekać Tez czasami mam takie dni ze mdli mnie masakryczznie i te okropne klocie w żołądku ....
Gosiunia Gratulaacje i super ze razem z siostra będziecie przechodzić ciąże [emoji4]

U nas straszny upał dzisiaj aż się nie chce z domu wychodzić tak gorąco
Ale obiecaliśmy już dzieciom ze pojedziemy na farmę nazbierać truskawek wiec trzeba będzie się ogarnąć i ruszyć tyłek [emoji6] ja ostatnio mam takie leniwe dni ze nic mi się nie chce Naajchetniej to bym przeleżała całe dnie w łóżku
Miłej niedzieli [emoji4]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Tak mam syna ma 12 lat. Z innego zwiazku bo jego tata zmarl jak bylam w ciazy z nim.
Tetaz jestem w zwiazku 9.5 roku i 3 lata po slubie
 
Do góry