reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mdłości, zawroty, ból głowy, i zmęczenie.... najgorzej wysiedzieć w pracy ;/
Do bólu piersi przywykłam już, ale od wczoraj dziwnie boli mnie pachwina ...
Psychiczne samopoczucie nadal leży i kwiczy... tyle optymizmu we mnie :D
 
Mamazbb gin mi mowil ze jesli puste to bedzie chcialo samo się usunąć najprawdopodobniej i nawet jak zaczne mocno krwawic to nie musze jechac na IP.. A do gina mam przyjsc w srode tak czy siak czy bede krwawic czy nie.

Jak bede krwawic to pojade i tak na IP a ta pomarańczowa wydzielina zdarzyla sie tylko raz..
 
Witajcie Dziewczyny.
U mnie samopoczucie super i ogólnie staram się myśleć pozytywnie.
Teraz leżę jeszcze w łóżku z książką bo jestem uzależniona od czytania ☺
Zaraz jednak trzeba zabierać się za obiad.
Powiedzcie Kochane czy mówiłyście swoim dzieciaczkom że jesteście w ciąży?
My z Mężem postanowiliśmy że naszej Zuzance powiemy o dzidziusiu dopiero w jej 7 urodziny a to będziesz 8 sierpnia. Ja powinnam być wtedy już w 12tyg. Nasza Zuza marzy o rodzeństwie ❤❤❤
 
Ja powiedziałam. Bo bałam się że dowiedzą się od kogoś innego. Bo niepowołane osoby się dowiedziały. Starsza już coś podejrzewała. A jak jej pokazałam zdjęcie z usg to zapytała dlaczego tylko jedno dziecko?. Młodsza bez przerwy przytula się,mówi o dzidzi. Ogólnie jest szczęśliwa.
 
Nikomu nic nie mówimy :) po stratach wolimy zaoszczędzić stresu rodzicom :) a synkowi powiemy po prenatalnych :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamazbb gin mi mowil ze jesli puste to bedzie chcialo samo się usunąć najprawdopodobniej i nawet jak zaczne mocno krwawic to nie musze jechac na IP.. A do gina mam przyjsc w srode tak czy siak czy bede krwawic czy nie.

Jak bede krwawic to pojade i tak na IP a ta pomarańczowa wydzielina zdarzyla sie tylko raz..
Nie słuchaj go tylko jedź na IP jak bedziesz mocno krwawić. Poronienie moze być całkowite, częściowe, jak bedziesz tak chodzić to możesz narobić sobie szkody. Ale to tak czysto hipotetycznie, ja nadal wierzę, że wszystko będzie dobrze :)! Moja przyjaciółka od samego początku plami, bo ma krwiaczek, a ciąża pięknie się rozwija i już jest w 13 tc.
 
reklama
Do góry