reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Gosiunia fajnie ze razem z siostra bedziecie ciaze przezywac [emoji4] też bym tak chciała ale niestety mam tylko brata [emoji6]
A swoją drogą masz odważna siostre [emoji6]

Dziewczyny jakie znacie sposoby na ciążowe mdłości? Dziś cały dzień mnie męczyly :/ W poprzednich ciazach prawie ich nie miałam.

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem to pomagają migdały :) te w płatkach :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Bylam jakis czas temu na wrzesniówkach ale poronilam w lutym ciaze blizniacza.
Wczoraj zrobilam test no i dzis.
Mialam zagladnac do Was dopiero po becie ale Paraplu mnie podkusila.
Co sadzicie o tescie ??

Ten z wczoraj
Zobacz załącznik 811191

A ten z dzis
Zobacz załącznik 811192
No hej pipko moja :) gratuluję testa :D widać kreskę :) na kiedy wychodzi termin?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie wczoraj późnym wieczorem się zrobiło bardzo dziwnie, trochę jakby niedobrze, niby duszno, ale zarazem zimno, zaczęłam się trząść z zimna, ale kazałam okno otworzyć... dziwnie...

Czy przed wizytą u ginekologa zrobić sobie betę?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie wczoraj późnym wieczorem się zrobiło bardzo dziwnie, trochę jakby niedobrze, niby duszno, ale zarazem zimno, zaczęłam się trząść z zimna, ale kazałam okno otworzyć... dziwnie...

Czy przed wizytą u ginekologa zrobić sobie betę?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Mieszkasz w Polsce? Idziesz do gina prywatnie czy na NFZ?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pyzunia86 haha a jednak jestes [emoji1]

Mi na mdlosci pomagala ciagle jedzenie czegos, chrupek kukurydzianych, wafli ryzowych czy cos w tym stylu. Ale to ciagle jedzenie, wystarczylo, ze przestalam mielic ozorem i juz bylo mi niedobrze. Chociaz z opisow wynika, ze mialam baaaardzo delikatne mdlosci w stosunku to innych dziewczyn.

U mnie poki co nadal tylko bol piersi i sluz przyprawiajacy mnie za kazdym razem o zawal. O dziwo apetyt mam lepszy niz normalnie. Lepszy w sensie, nie to, ze wiecej jem ale na wiecej rzeczy mam ochote i to takich takich zdrowych rzeczy. Owocki i warzywka jem ze smakiem a z tym u mnie byl zawsze klopot.






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mieszkasz w Polsce? Idziesz do gina prywatnie czy na NFZ?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Mieszkam w Polsce. Do gina idę prywatnie, miałam miesiąc wcześniej umówiona wizytę która mam na za tydzień, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży, tzn mieliśmy nadzieję, że będzie ciąża i jest! :D Przepraszam, że o proste rzeczy pytam, ale pierwszy raz w ciąży.

I jeszcze kolejne pytanie, co można jeść w ciąży, a czego nie można jeść? Wczoraj dostałam kanapkę z serem plesniowym, ale odrzuciłam, bo wiem, że nie powinnam, no i też nie można surowego mięsa, ale co z resztą?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ruby_Charm znasz "mamaginekolog" jak nie to z calego serca polecam. Skarbnica aktualnej wiedzy w kwestii zycia ciezarowki :)
Masz tam wszystki, o badaniach, jedzeniu, sporcie, zdrowiu, no wszyyyyystko :)

Jesli chodzi o sery plesniowe to jesli sa swieze i z pasteryzowanego mleka to mozesz je jesc.
Stary mit :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry