reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny.
Jutro miałam dostać @, ale od jakiegoś czasu mnie pobolewa podbrzusze. Dziś rano zrobiłam test, w sumie nie wierząc, że nam się udało... jakiś miesiąc temu wyszło, że mam podwyższone tsh, ale dziś na teście wyszły 2 grube krechy, wizytę u ginekologa mam za tydzień w poniedziałek. Jak potwierdzi, to poinformujemy. Ale jutro rano zrobię jeszcze jeden test, tak dla pewności. Termin będę mieć na koniec lutego :D
 
Witam nową mamusie:)

U mnie tez jeszcze sie nie chwalimy nowiną! W sumie to nie wiem kiedy bedzie ten odpowiedni moment zeby powiedzieć dzieciom i rodzinie.. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja powiedziałam mojej mamie zaraz po tym jak beta wyszła pozytywna, po czym poprosiłam ją, żeby narazie nikomu nie mówiła póki nie będzie potwierdzone przez lekarza itp... I co mama zrobila :) następnego dnia miała urodziny i powiedziała całej rodzinie :)
 
My też jeszcze trzymamy w tajemnicy, planujemy powiedzieć rodzicom za tydzień, bo będzie rodzinna imprezka, ale tylko w przypadku jak we wtorek na usg zobaczę zarodek z bijącym serduszkiem. Zbliża się tydzień, w ktorym wiele z nas ma usg, oby to był tydzień dobrych wiadomości :).
 
U nas praktycznie już wszyscy wiedzą, no muszę siedzieć w domu, dużo leżeć i odpoczywać, więc się wszyscy domyślili... a też chciałam jak najdłużej trzymać w tajemnicy ale czasem się nie da...
 
Cieszymy się z tego jak dzieci, chcieliśmy bardzo, ale nie wierzylismy w to, że się uda tak od razu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@olga_d pojade pojade ale od czasu pomaranczowej jednorazowej wydzieliny jest spokoj.. Ani mnie brzuch nie boli ani plecy ani zadnego plamienia..

My powiedzielismy rodzicom. A babcia dowiedziala sie dopiero jak maz zaniosl jej synka bo jechalismy na IP
 
reklama
Do góry