reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Tfu tfu.... namaszczam i zostawiam ciążowe zarazki 😁

Życzę Wam żeby luty przyniósł to czego pragniecie najbardziej ❤️❤️❤️ trzymam za Was mocno kciuki i czekam na możliwość stalkowania na mamusiach 😘


Sick Duck Dynasty GIF by DefyTV
Wiecej tych zarazek !❤️ Niech sie pandemia kreseczkowa zrobi 🤣
Przyjmuje 😁
 
reklama
Ja poproszę na 05.02 ;) chociaż podczas starań zrobiłam tylko 3 testy, kiedy miesiączka spóźniała się chociaż dzień. Tak to zawsze jak w zegarku 😅 ale może to i dobrze bo testy w Norwegii nie są tanie 🙈
 
Ja na 99% nie miałam owulacji w poprzednim cyklu ale mimo tego zatestuje 7 lutego - prośba o zapisanie @amusedxxx . Nie ma co się oszukiwać, że nie sikne jak i tak sikne chociaż luty będzie dla mnie miesiącem kolejnej walki nie o ciąże a o plan leczenia :(
 
Ja poproszę (jak mogę, bo to mój pierwszy post i rozumiem, że tu mam wpisać coś o sobie? 😅) na 16.02.

Staramy się od pół roku o pierwsze dziecko, choć poprzednim razem udało nam się w 1 cyklu (nie urodziłam). Moja lekarka od tego cyklu jedynie wprowadziła monitoring owulacji, a na badania wyśle za kolejne pół roku. :( Ja niestety ześwirowałam i na badania latałam już w grudniu prywatnie, ale nic nie wyszło. Hormony niby ok.
Mam usuniętą tarczycę i TSH robiło numery na jesień i chyba (mam nadzieje) TSH obwiniam o niemożliwość zajścia w ciąże w zeszłym roku (TSH ~4,5). Tym razem po poprawce dawki od endo ma być lepiej, zobaczymy.
 
reklama
Ja poproszę (jak mogę, bo to mój pierwszy post i rozumiem, że tu mam wpisać coś o sobie? 😅) na 16.02.

Staramy się od pół roku o pierwsze dziecko, choć poprzednim razem udało nam się w 1 cyklu (nie urodziłam). Moja lekarka od tego cyklu jedynie wprowadziła monitoring owulacji, a na badania wyśle za kolejne pół roku. :( Ja niestety ześwirowałam i na badania latałam już w grudniu prywatnie, ale nic nie wyszło. Hormony niby ok.
Mam usuniętą tarczycę i TSH robiło numery na jesień i chyba (mam nadzieje) TSH obwiniam o niemożliwość zajścia w ciąże w zeszłym roku (TSH ~4,5). Tym razem po poprawce dawki od endo ma być lepiej, zobaczymy.
Zapraszamy, byle nie na zbyt długo 😊
 
Do góry