reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Made, współczuję :-(
A ty musisz być pod kroplówką czy leki bierzesz? Może by Ciebie wypuścili na weekend na przepustkę (jest jeszcze coś takiego?). Hmm, tylko pewnie kwestia, że ktg Ci regularnie robią, więc o małą spokojniej. Nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła :-(


Dorex, trzymam kciuki za jeszcze jeden tydzień.
 
Biore leki plus dostaje kroplowki, wiec w domu takiego leczenia nie zastosuje.

Przepustek nie ma.

Lekarze na laboratorium wpływu nie mają, wiec tak czy inaczej czekac bede do poniedziałku.
 
Dorex trzymam kciuki:-)

Made to jest jakas chora sytuacja z tymi badaniami. Kurcze przeciez szpital powinien miec swoje lab najlepiej wyposazone. A co to za badania?

Ja po wizycie i usg. Synek ma sie dobrze. Przybral na wadze i uwaga +/- 2670g. Zatrzymuja mnie do konca. We wtorek mam miec ustalany termin cc. Prawdopodobnie na 38 tydzien. Cos mi sie wydaje ze mezulek moj bedzie musial wieksze ubranka przywiesc z domu jak tak dalej bedzie rosnac mlody:-)
 
Kwasy zolciowe. Szpital miał swoje dobrze dzialajace labo, ale po połączeniu z drugim szpitalem w spolke, droga przetargu bruss wlasnie przejął wszelkie badania... Tylko w brussie jest taki czas oczekiwania, tam gdzie prywatnie do tej pory robilam, wyniki byly tego samego dnia a maksymalnie w ciagu 2-3 :/

Ja dziewczyny, chwilowo znikam z forum. Jestem w strasznej kondycji psychicznej, odezwe się jak choc trochę dojde do siebie :) trzymam za Was wszystkie kciuki i zycze wszystkiego dobrego! :*
 
Made trzymaj się, czekamy na wiadomości jak się lepiej poczujesz.....
U mnie spokój, ktg chyba ok, czekam na wieczorny obchód czy wyjdę.... Ale zamierzam negocjować....
 
Made rozumiem, trzymaj się tam..będziemy trzymać kciuki i myśleć o Was :* wracaj szybko do formy psychicznej i do nas :*
 
Made wracaj do nas szybko :) leki uspokajajace... hmm mam nadzieje, ze Ci pomoga i mam nadzieje, ze nie myslisz o nich, ze Ci uwlaczaja. Musi Ci byc ciezko, nie masz na nic wplywu, moze czujesz sie tam traktowana przedmiotowo, bo non stop jakos personel interweniuje w Twoja osobe. Dasz rade, jestem tego pewna, bo kto jak nie Ty?! zycze Ci, zeby szybko wyszlo slonce :) :) :)
 
reklama
Do góry