reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

wszystkim mamom spokojnej nocy, jedzenia pod dostatkiem, świeżego powietrza, braku chrapiących innych mam i przede wszystkim mniej odrobinę stresu i w końcu wyników badań na czas dla made!!!
 
reklama
Wyników badan wciaz nie ma... beda najwcześniej w poniedziałek. Mam dość!!!! Chyba wyjde stad na wlasne zadanie i predzej sama zrobie badania. Tylko boje sie, ze jeśli małej cos by sie stalo nie wybaczylabym sobie do końca zycia... nie wiem co robić...
 
Wiesz co Made. Jak tak pomysle, to wg mnie ta cala sytuacja jesy kuriozalna. Zeby na wyniki tak naprawde na cito, ktore zmieniaja sie z dnia na dzien trzeba bylo tyle czekac. Strasznie Ci wspolczuje bo ja sama nie wiedzialabym co mam robic. Tule Cie bardzo mocno.
 
Made wspolczuje Ci bardzo :( niekiedy nie mamy wplywu na to,co sie dzieje wokol Nas :( byle do poniedzialku, wiem, ze to az do poniedzialku w takiej sytuacji, ale jestes silna, obie jestescie silne i dacie rade :*
Ja zycze jednak,zeby jeszcze dzisiaj te wyniki przyszly lub zeby chociaz zadzwonili i sie dowiedzieli jaki jest wynik!!
 
Made współczuję bidulko:* naprawdę jest mi cię żal. Cała ta sprawa nadaje się do telewizji, bo to normalnie kabaret a nie szpital.
Poczekaj do pon a jak nie będzie wyników to bym chyba wyszła z tego szpitala. Co za różnica czy jesteś w domu czy w szpitalu skoro jak durna musisz czekać na wyniki i decyzję lekarzy.
Postrasz ich trochę, że opiszesz całą sprawę w gazecie albo naślesz na nich ekipę uwagi:p:p że dla szpitala ważniejsze są oszczędności na badaniach niż życie pacjentów itp:) może ktoś tam kogoś pogoni no!
3mamy kciuki!

Dorex za ciebie też. O której zdejmujesz ten passer?
 
reklama
Jestem po zdjęciu szwu, nawet nie bolało..... Na razie nic się nie dzieje... Jak tak zostanie to wieczorem do domku.... Czekam na ktg
 
Do góry