reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

made wszystkie tu zaciskamy za Was kciuki!!! 3majcie się z Dzidzią dzielnie i czekamy na wieści od Was!! ;*

dorex kciuki również za Was! Żebyś jeszcze wróciła do domku ;-)

ja już z Jaśkiem jesteśmy w domowym łóżeczku. Po porannym obchodzi lekarz zadecydował o kolejnym USG i jeśli AFI na tym USG wyjdzie tyle ile wczoraj czyli 9,3 to idziemy do domu. USG robił inny lekarz niż wczoraj i wytłumaczył mi trochę o co tak naprawdę chodzi z tym AFI...jak się okazuje wynik wód wcale nie jest taki hop siup do określenia, ponieważ...wystarczy że troszkę przesunie się np. główkę Jaśkową w lewo i w prawym dolnym kwadrancie macicy już się robi porządna kieszonka z wodami. Poza tym nie liczy się kieszonek gdzie jest np. pępowina, a przecież tam też są wody. I tak oto lekarz dziś wyliczył AFI na 12 :tak: powiedział że mam się nie stresować, wracać do domu, obserwować ruchy i spokojnie czekać na poród.


Ale noc na oddziale była tragiczna. Ciepło że o mały włos bym się roztopiła i do tego poronienie w 23 albo 35 tygodniu...dziewczyna urodziła swojego dzidzia w łazience...ehh...smutne.

Kciukam mocno za wszystkie w szpitalach!!
 
reklama
made całym sercem jestem z Tobą i Basią, brak mi słów...tak jak pisała aisha kur...kabaret:-(

anulfka, dorex trzymam kciukasy za szybką informację, co dalej?:tak:

monia za Twoje badania oby były ok;-)
 
Ostatnia edycja:
Made rozumiem cie doskonale. Szybko wracaj do nas. Zobaczysz bedzie wszystko dobrze.

Angel dobrze ze juz jestescie w domu. Kurcze bardzo przykra sprawa z tym poronieniem:( ale jak to mozliwe ze w lazience urodzila?
 
Made, trzymaj się i nie wstydź swoich emocji. Każdemu puściłyby nerwy przy tej bezsilności i czekaniu i czekaniu, bez ustalonego planu. Mam nadzieję, że wkrótce wyniki dojdą i lekarze w końcu coś postanowią.
 
Made kochana rozumiem ciebie jesli tego potrzebujesz to zrob tak ale nie zapomnij o nas i wracaj :-*
Anufka dorex monia angel kciukaski za was
Ja troche lepiej widze i napisze o tej kolezance co miala przenoszona ciaze do 44 tyg wywolali jej porod 15 h rodzila i nie dala rady bo glowka byla za duza i nie zeszla do kanalu rodnego zrobili jej cc i teraz sluchajcie usg przed porodem 4kg po porodzie maly wazy 5 kg i ma 68 cm wzrostu :O
 
reklama
Teraz o mnie cisnienie sie samo unormowalo i postanowili mnie wypuscic zalecil ordynator 2 razy w tyg na kontrole do gina chodzic codziennie mierzyc cisnienie 3 razy dziennie i zapisywac brac 2 razy dziennie magnez, zero soli, duzzzo odpoczynku, zero stresu i nerwow i cokolwiek by sie niepokojacego dzialo to na ip mam przyjeżdżać
 
Do góry