reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Dorex, jak tam u ciebie?
Vani super, że już do domu idziesz, pewnie wszystkie leżące ci zazdroszczą.
Ja bym lekarza tej twojej koleżanki podała normalnie do sądu, bo waga dziecka i problemy porodowe to zapewne wynik przenoszenia ciąży o miesiąc. Oby dzidzia jej była zdrowa. Nam na szkole rodzenia mówili, że jak do tyg po terminie nic się nie dzieje to na ip i tam w ciągu 3dni będą poród wywoływać. Choć ja mam nadzieję, że do końca 38tc wyjdzie, bo mam dość.
Dziś nabawił mi synek takiego stracha, że masakra. Bo obudziłam się i nie czułam żadnych ruchów, ale nie panikowałam, zjadłam śniadanie, kawę, trochę poczytałam babyboom, ale jak o 11 nadal nic to się zdenerwowałam. Postanowiłam do swojej położnej pojechać (1 przystanek od domu), która ma detektor tętna płodu, żeby sprawdzić co i jak, a jak coś to do szpitala. Na szczęście wszystko ok i teraz szaleje, ale już bym wolała by był poza mną.

Też już się wagą z usg nie przejmuję, bo różnice są kolosalne.Mam nadzieję, że swojego kluska wycisnę:p Z tego co mi gin ostatnio powiedziała, to że długi nogi ma;) ciekawe po kim bo ja kurdupel jestem.
 
Przenakswietsza panienko, jaki kolos! moja coreczka byla "jedyne" 17 cm mniejsza a i tak przenoszona. Szok. Dobrze, ze sie wszystko dobrze skonczylo.
 
Aisha waga z usg nie przejmuj sie bo naprawde nie warto za duze roznice sa najwazniejsze aby dzidzia byla zdrowa miala prawidlowo rozwiniete narzady zeby oddychalo sprawnie i jadlo a wage po urodzeniu ewentualnie nadrobi najwazniejsze aby zdrowe malenstwo bylo
 
Przenakswietsza panienko, jaki kolos! moja coreczka byla "jedyne" 17 cm mniejsza a i tak przenoszona. Szok. Dobrze, ze sie wszystko dobrze skonczylo.

Fakt maz kolezanki ma 195 cm wzrostu ona zas 165 cm i moze to po tacie taka ma dlugosc :O wszystkie polozne na porodowce sa w szoku bo od baaaaardzo dawna te co kilkanascie lat pracuja to nie widzialy takiego koloska :-)
 
reklama
cześć dziewczyny - witam się po "przerwie świątecznej"
wybraliśmy się do moich teściów na wieś, jakieś 300 km busem - nie polecam w III trymestrze :p
trzymam kciuki za wszystkie w szpitalach <3

byliśmy wczoraj u ginekologa i mój maluch w 32 tygodniu waży... 2700g...
głowę i nogi ma jak w 37 tygodniu, brzuszek jak w 34
normalnie mnie to załamało, nie wiem skąd się taki wielki nagle zrobił...
na początku grudnia usg pokazywało 1400g, a to w szpitalu niecałe 1300
biorąc pod uwagę ewentualne różnice w modelach to i tak wychodzi, że 2500 ma
ułożenie jak zwykle głową w dół

do tego szyjka zaczęła się już skracać (jeszcze się nie otwiera), a dzisiaj mnie kłuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry