reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Uuuu widzę, że majówka wszystkich pochłonęła :) My w pt byliśmy na zjeździe rodzinnym męża - prawie 100 osób :oops: Zorganizowali się na całego, byłam pod wrażeniem: dmuchańce dla dzieci, bańki, grille, jacuzzi, maszyna o granity, że o normalnych atrakcjach nawet nie wspomnę :D
Rodzina mojego meza organizuje w lipcu taki wielki zjazd na jakieś 130 osób, ale nie wiem czy pojedziemy bo to na drugim końcu Polski. Jakby mąż miał urlop, żeby pojechać na kilka dni to spoko, ale tak tylko na weekend to trochę nam się nie chce🤣
 
reklama
Uuuu widzę, że majówka wszystkich pochłonęła :) My w pt byliśmy na zjeździe rodzinnym męża - prawie 100 osób :oops: Zorganizowali się na całego, byłam pod wrażeniem: dmuchańce dla dzieci, bańki, grille, jacuzzi, maszyna o granity, że o normalnych atrakcjach nawet nie wspomnę :D
ooo brzmi super!
 
Dobra dziewczyny koniec majówki :) kto wizytuje w tym tygodniu? :)
Ja w czwartek krew na test Pappa i w piątek 16:40 USG prenatalne 😇
Ja mam dziś na 15:40.
Byłam w zeszłym tygodniu w poniedziałek ale bobo było o 1-2mm za małe na dokładne pomiary i odłożyliśmy o tydzień. Ale od razu pobrali mi krew do badania Pappa więc dziś od razu lekarz będzie mógł je omówić. Denerwuję się i chciałabym już być po 😔
Ja tak samo, ale musimy być dobrej myśli, doszłyśmy już tak daleko🥰 chociaż jak to mój mąż powiedział ja się będę martwić aż do porodu a potem tylko do 18- tki 🤣😜
 
Ja dziś rano byłam u mojego gina na wizycie kontrolnej.
Trochę się zmartwiłam, bo okazało się, że mam tak ułożoną macicę, że jest problem żeby dziecko dobrze obejrzeć. Robił USG przez pochwę i przez brzuch i jakoś na rympał złapał CRL, ale z tego pomiaru wynika, że mały jest o tydzień do przodu.
Chyba będę szukała innego ginekologa.
 
reklama
Dzień dobry w poniedziałek! Ja dziś tez trzecie USG prenatalne🤣, mam nadzieję że dzidziul się odwrócił i w końcu da zmierzyć ta przezierność bo to juz praktycznie ostatni moment. W czwartek mam tez wizytę w centrum zdrowia kobiet i tam będę miała prenatalne USG i testy z krwi już na NFZ lekarz mi wypisał skierowanie ze względu na wady genetyczne w rodzinie. (Te USG teraz robię prywatnie tak dodatkowo, bo jest duże ryzyko, że na tych co mam na NFZ umówione będzie za późno) mam nadzieję, że chociaż tu wszystko będzie ok, bo wynik Cytologii mam nieprawidłowy, zrobiłam te rozszerzone badania, wymazy, które lekarz zlecił, ale to trzeba miesiąc na wyniki czekać. I dopiero podejmą decyzję co dalej bo może trzeba będzie wycinek na biopsję pobrać.🤦
 
Do góry