reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ma, ma.. dlatego nie odwołuję wizyty i liczę na jego dobry humor :p
Mi się wydaje, że dużo zależy też od naszego podejścia. Chodziłam do różnych lekarzy i czasem nawet Ci ze słabszymi opiniami okazywali się być ok. Tak samo Każdy może mieć lepszy i gorszy dzień. Ja też czytam opinie i zauważyłam że zazwyczaj te źle dotyczą nie fachowości lekarza, a jego sposobu bycia co dla mnie jest absurdem bo chyba najważniejsze aby był dobry w tym co robi. A jeśli jesteśmy dla kogoś mili, to zazwyczaj on dla nas też będzie.
 
reklama
Dziewczyny jesteście już na l4? Bo ja obecnie 8 tydzień wizyta w poniedziałek i jakoś boję się że może się skończyć tym że gin mi nie da zwolnienia. Dodam że pracuję w przedszkolu z dzieciakami i nie wyobrażam sobie pracować pomijam fakt wirusów , bakterii i tego że nie mogę się skupić na pracy bo moje zmęczenie jest niestety straszne 😲. Mam nadzieję że gin weźmie to wszystko pod uwagę . Mam również wysokie ciśnienie leczę się od kilkunastu lat na nadciśnienie mój lekarz prowadzący powiedział że absolutnie mam nie wracać do pracy i tyle . Dzięki za odpowiedzi. Buziaki miłego wieczorku ❤️
Pewnie że dostaniesz ja od razu na pierwszej wizycie dostałam propozycję czy nie chce iść na zwolnienie zarówno w tej jak i poprzedniej ciąży, a pracęmam biurową.
Myślę, że dostaniesz bez najmniejszego problemu 😉
 
Mi się wydaje, że dużo zależy też od naszego podejścia. Chodziłam do różnych lekarzy i czasem nawet Ci ze słabszymi opiniami okazywali się być ok. Tak samo Każdy może mieć lepszy i gorszy dzień. Ja też czytam opinie i zauważyłam że zazwyczaj te źle dotyczą nie fachowości lekarza, a jego sposobu bycia co dla mnie jest absurdem bo chyba najważniejsze aby był dobry w tym co robi. A jeśli jesteśmy dla kogoś mili, to zazwyczaj on dla nas też będzie.

Też mam takie zdanie. Też ostatnio byłam u lekarza, który ma bardzo słabe opinie w całym moim mieście. Nie był super uśmiechnięty, ale wszystko dokładnie wyjaśnił, profesjonalnie, i co najważniejsze widać było, że skupia się na faktach i mi POMÓGŁ, jego leki zadziałały 🤭
Kobiety w ciąży są bardziej wrażliwe, stąd może zle opinie. Trzymam kciuki, żeby okazał się w porządku ;)
 
Pewnie że dostaniesz ja od razu na pierwszej wizycie dostałam propozycję czy nie chce iść na zwolnienie zarówno w tej jak i poprzedniej ciąży, a pracęmam biurową.
Myślę, że dostaniesz bez najmniejszego problemu 😉
Już po wizycie z moją fasolka wszystko w porządku póki co . Prenatalne dopiero 27 maja . Bardzo się boję dzisiaj też cała w stresie . Lekarz zwolnienie mi dal ale sama w sumie zaczęłam gadkę 🫣zdjęcia usg nie dostałam . Mam nadzieję że na prenatalnych dostanę będzie na pamiątkę ♥️❤️trzymajcie się ciepło bo u mnie bardzo zimno brrrr dbajcie o siebie 😛
 
Noo dziewczynki!
Ja już po! Pan doktor był bardzo miły, tłumaczył wszystko i w ogóle ( może dlatego, że byłam z partnerem, a on trochę szeroki w barach 😂😂) musiałam mieć ostatecznie usg dopochwowo ze względu na moja otyłość, bo nie było dokładnie widać ..
więc tak: stópki dwie, dłonie dwie, dzidzia starszy niż wg OM 😁
Termin porodu wg OM na 5.11
Wg USG na 31.10
Całe 6,14 cm człowieczka 🙊🥰🥰
 
Noo dziewczynki!
Ja już po! Pan doktor był bardzo miły, tłumaczył wszystko i w ogóle ( może dlatego, że byłam z partnerem, a on trochę szeroki w barach 😂😂) musiałam mieć ostatecznie usg dopochwowo ze względu na moja otyłość, bo nie było dokładnie widać ..
więc tak: stópki dwie, dłonie dwie, dzidzia starszy niż wg OM 😁
Termin porodu wg OM na 5.11
Wg USG na 31.10
Całe 6,14 cm człowieczka 🙊🥰🥰

Aleee super! 🥰
 
Noo dziewczynki!
Ja już po! Pan doktor był bardzo miły, tłumaczył wszystko i w ogóle ( może dlatego, że byłam z partnerem, a on trochę szeroki w barach 😂😂) musiałam mieć ostatecznie usg dopochwowo ze względu na moja otyłość, bo nie było dokładnie widać ..
więc tak: stópki dwie, dłonie dwie, dzidzia starszy niż wg OM 😁
Termin porodu wg OM na 5.11
Wg USG na 31.10
Całe 6,14 cm człowieczka 🙊🥰🥰

Super ❤️
 
Noo dziewczynki!
Ja już po! Pan doktor był bardzo miły, tłumaczył wszystko i w ogóle ( może dlatego, że byłam z partnerem, a on trochę szeroki w barach 😂😂) musiałam mieć ostatecznie usg dopochwowo ze względu na moja otyłość, bo nie było dokładnie widać ..
więc tak: stópki dwie, dłonie dwie, dzidzia starszy niż wg OM 😁
Termin porodu wg OM na 5.11
Wg USG na 31.10
Całe 6,14 cm człowieczka 🙊🥰🥰
Czyli jednak opinie nie wszystkie są prawdziwe ❤️

Super ,ale jakie duże już kawał człowieka:D
 
reklama
Cześć dziewczyny! Czytam Was chyba od początku co powstał wątek, ale jakoś nie było okazji się przywitać. ;) pierwszą wizytę miałam w 6 tygodniu już serduszko ładnie biło. Dzisiaj kolejna wizyta, której się obawiałam i po niej postanowiłam, że się do Was odezwę. ;)

Obecnie 10 tydzień, maleństwo rośnie ♥️ to moja druga ciąża, córka ma 5 lat;)
U nas już parę osób wie o ciąży, w pracy narazie ukrywam wszystko;)

Kolejna wizyta 13 maja prenatalne badania;)
 

Załączniki

  • IMG20240422192938.jpg
    IMG20240422192938.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 66
Do góry