reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja dzisiaj na 17.15 prenatalne ..
jestem przerażona, bo dopiero teraz przeczytałam opinie o lekarzu, do którego idę ..
wkleiłam dwie przykładowe :/
Słabo, a nie masz mozliwosci odwołać wizyty i na szybko umówić do innego?

Niestety slyszałam o przypadkach że lekarz wykonujacy prenatalne zatajał jakies nieprawidlowości i potem było niemiłe zaskoczenie wiec jestem za tym żeby dobrze sprawdzić takiego lekarza bo moze miec konserwatywne poglady i niestety potem jest problem. To sa pojedyńcze przypadki , ale np wiem że ten do ktprego chodze na NFZ jest typem takiego lekarza i na prenatalne do niego nie poszla bym
 
reklama
Ja dzisiaj na 17.15 prenatalne ..
jestem przerażona, bo dopiero teraz przeczytałam opinie o lekarzu, do którego idę ..
wkleiłam dwie przykładowe :/
Na samą myśl, że mam tam iść .. to chce mi się 💩 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🥺

Powiem Ci tak, na tym znanym lekarzu to różnie bywa z opiniami... Wiadomo jakby się udało to lepiej sobie zmienić lekarza dla własnego komfortu. Ale dla pocieszenia powiem, że ostatnio byłam na USG u Pana, który miał bardzo słabe opinie (ocena 2,5), ale stwierdziłam, że idę z dobrym nastawieniem i byłam miła i nie mogę złego słowa powiedzieć :)
 
Ja dzisiaj na 17.15 prenatalne ..
jestem przerażona, bo dopiero teraz przeczytałam opinie o lekarzu, do którego idę ..
wkleiłam dwie przykładowe :/
Na samą myśl, że mam tam iść .. to chce mi się 💩 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🥺
Nie martw się, ja któregoś dnia poszłam do lekarza prywatnie opinie same 5, pozytywne jak to nie dba o pacjentki w ciąży. Wyszłam od niego z płaczem, bez USG, żadnego skierowania ani nawet karty ciąży, mimo że to był 8 tydzień, a lekarz do mnie, że on mnie tylko poinformuje żebym wiedziała o badaniach prenatalnych. Przez lata niepłodności też chodziłam do top lekarzy w swoim mieście i byłam okropnie rozczarowana podejściem.
 
Ja właśnie wracam z prenatalnych ❤️ Maluszek 4,85 cm z usg wszystko super, czekam tylko na pappa jeszcze . Lekarz mówił ze skłaniał by się co do dziewczynki;) ale wiadomo że jest jeszcze wczesnie .

Miałam isc w środę, ale ze względu że mnie bolal brzuch to poszłam dzisiaj, podgoniło wielkością maleństwo bo był tydzień różnicy a dziś już tylko 2 dni względem usg a ok 😀
 

Załączniki

  • 20240422_110210.jpg
    20240422_110210.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 40
Ja dzisiaj na 17.15 prenatalne ..
jestem przerażona, bo dopiero teraz przeczytałam opinie o lekarzu, do którego idę ..
wkleiłam dwie przykładowe :/
Na samą myśl, że mam tam iść .. to chce mi się 💩 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🥺
A nie uda się jeszcze zmienić? Ja bym do takiego lekarza nie poszła bo bardzo biorę sobie do siebie każde słowo. Dlatego właśnie 5x sprawdzam opinie o miejscu gdzie idę. Oby dobrze Cię potraktował, jeśli ostatecznie pójdziesz.
 
Ja właśnie wracam z prenatalnych ❤️ Maluszek 4,85 cm z usg wszystko super, czekam tylko na pappa jeszcze . Lekarz mówił ze skłaniał by się co do dziewczynki;) ale wiadomo że jest jeszcze wczesnie .

Miałam isc w środę, ale ze względu że mnie bolal brzuch to poszłam dzisiaj, podgoniło wielkością maleństwo bo był tydzień różnicy a dziś już tylko 2 dni względem usg a ok 😀
Super wiadomości ❤️
 
Właśnie wracam od lekarza, umówiłam się dodatkowo. Na szczęście wszystko dobrze, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 11+2, a bobas trochę młodszy 10+3. Torbiel niestety dalej jest no i nie dostałam zdjęcia, ale za tydzień prenatalne to go już sobie dokładnie obejrzę 🥰

Miłego dnia 😊
 
reklama
Do góry