reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja cudowną noc miałam, pies rzygał nam całą noc, mnie dla odmiany od rana chce sie 🤮
W ogóle ciężko mi już leżeć na brzuchu, nie to że jakiś brzuch mam wielki po prostu mam taki hmm no dziwny jakby wzdęty i mi niewygodnie😅
Dziś ma byc piękna pogoda więc mam nadzieje,że i samopoczucie bedzie dobre
 
Ja cudowną noc miałam, pies rzygał nam całą noc, mnie dla odmiany od rana chce sie 🤮
W ogóle ciężko mi już leżeć na brzuchu, nie to że jakiś brzuch mam wielki po prostu mam taki hmm no dziwny jakby wzdęty i mi niewygodnie😅
Dziś ma byc piękna pogoda więc mam nadzieje,że i samopoczucie bedzie dobre
A próbowałaś herbatek? Jak miałam mdłości to trochę mi pomagał rumianek albo herbata imbirowa. Niby mięta też pomaga, ale ja nie lubię więc nie próbowałam. Szału nie ma, wiadomo, ale zawsze to chociaż trochę lepiej było.
 
Ja mam wrażenie, ze mam troszkę mniejsze mdłości ostatnio. 😄
Mąż w pracy, ja ogarniam w mieszkaniu, a później pójdę z dziećmi poświęcić koszyczek.
Muszę jeszcze jakieś słodycze dokupić do paczek i jedzenie przygotować, ciasto upiec.
Święta u rodziców, to dużo do roboty na szczęście nie ma. 😅
Miłego dnia🙂
 
Jaki miły początek dnia... Sąsiedzi nas zalali, aż cała chodzę że stresu. I to jeszcze w pokoju dziecięcym 😭
kochana stresem czasu nie cofniesz więc on Ci nic nie da. Spróbuj znaleźć w tym wszystkim pozytyw . Może chciałaś zrobić remont pokoju a dzięki ubezpieczeniu które zapewne dostaniecie będzie łatwiej :) trochę roboty wiadomo ale może lepiej teraz niż przed porodem bo zdążysz jeszcze to ogarnąć :)

Wesołych Świąt Wam życzę , odpoczywajcie , dbajcie o siebie , cieszcie się tym stanem ile tylko się da . ❤️❤️
 
Ja mam wrażenie, ze mam troszkę mniejsze mdłości ostatnio. 😄
Mąż w pracy, ja ogarniam w mieszkaniu, a później pójdę z dziećmi poświęcić koszyczek.
Muszę jeszcze jakieś słodycze dokupić do paczek i jedzenie przygotować, ciasto upiec.
Święta u rodziców, to dużo do roboty na szczęście nie ma. 😅
Miłego dnia🙂
No i super, nie ma co się przemęczać. My w domu, tylko we troje więc też za wiele nie szykuje. Właśnie zrobiłam dwa ciasta, ale połowę oddaje znajomej. Córka zaraz leci z koszyczkiem do kościoła. Ja zrobię tylko żurek, troszke jakiejś sałatki i tyle. My święta robimy bardzo skromnie jedzeniowo bo we troje to ileż można zjeść. A nie lubimy później przez tydzień wyjadać resztek z lodowki
 
kochana stresem czasu nie cofniesz więc on Ci nic nie da. Spróbuj znaleźć w tym wszystkim pozytyw . Może chciałaś zrobić remont pokoju a dzięki ubezpieczeniu które zapewne dostaniecie będzie łatwiej :) trochę roboty wiadomo ale może lepiej teraz niż przed porodem bo zdążysz jeszcze to ogarnąć :)

Wesołych Świąt Wam życzę , odpoczywajcie , dbajcie o siebie , cieszcie się tym stanem ile tylko się da . ❤️❤️
Już mi przeszło, ale w pierwszej chwili się poryczałam. Pewnie i tak byśmy ten pokój malowali przy okazji zmian dla bobasa.
Najbardziej mi żal narzeczonego, bo on znów będzie miał robotę. On wszystko w domu robi. Mieszkamy tu niecałe 3 lata i robiliśmy generalny remont, większość to była jego ciężka praca, więc tym bardziej mi żal jak to teraz wygląda.
No ale tak jak mówisz, już się nie odstanie. Chodzi osuszacz i tyle możemy zrobić.

Wesołych, spokojnych Świąt Dziewczyny. Oby ciążowe dolegliwości Nam nie dokuczały😉🥰
 
A próbowałaś herbatek? Jak miałam mdłości to trochę mi pomagał rumianek albo herbata imbirowa. Niby mięta też pomaga, ale ja nie lubię więc nie próbowałam. Szału nie ma, wiadomo, ale zawsze to chociaż trochę lepiej było.
Dzięki za polecenie , wypróbuje , mam w domu mięte tylko ale zawsze coś , kupie po Świętach dwie pozostałe

Cisza dziś , każdy pewnie albo szykował sie do Świąt,albo korzystał z uroków pogody . U nas to i to . Dzieciaki cały dzień na dworze, dopiero po 18 wziełam sie za ciasta. Zrobiłam marchewkowe i sernik chałwowy i padam , ide spać 😊

Jutro jeszcze bardziej intensywny dzień, wiec już dziś napisze : zdrowych , pogodnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych 🐣
 
reklama
Do góry