reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Myślę, że to mógł być błąd pomiaru - to jednak są takie małe wartości… Poza tym do 7mm jest ok, a powyżej 7 może być coś źle, ale wcale nie musi. Proszę się nie martwić na zapas!
Dokładnie to było więcej niż 7 bo 7,1 mm. Plus ciąża 2 tyg młodsza co jest nie możliwe. I tak siedzę i rozmyślam.
 
reklama
Wesołych Świąt Dziewczyny!🌷🐣

Ja wczoraj się chwaliłam, ze już lepiej się czuje, a za to dziś z łóżka wstać nie mogę, bo wszystko ze zdwojoną siła wróciło. 🫠
 
To pewnie był w normie dlatego nic nie mierzył
Nie zamartwiaj sie na zaś 😘 0.1mm to jest nawet możliwy błąd w pomierze. Kiedy idziesz znowu na wizyte?

Ja jutro mam wizyte na g 9.00 na NFZ i ciekawa jestem jak już bobas urósł bo to będzie 8+2 więc już kawał czlowieka powinien być 🥰

Z objawow bol piersi, nadal mam mdłości i zgage. Nie 24/7 ale mam o różnych porach. No i wzdety brzuch.
Wczoraj miałam akcje jak zasypiałam,mąż w salonie coś oglądał u nas spała ze mną młodsza córka no i było otwarte okno. No i córka do mnie że pewnie nawłaziły pająki. Przysnełam i jak sie obudziłam zobaczyłam pająka biegającego po suficie wielkosci tarantuli albo i większy,ja pisk , mąż przyleciał dre sie że pająk jest ,zapalił światło a pająk znikł 🤣 normalnie nie wiem czy to byl sen, wyraznie go widziałam , tzn na pewno sen bo jak zapalił światło to zniknąl jak by cień to był, ale bałam sie spać dosłownie a nóż jakiś grasuje ogromny .... w życiu tak dziwnego snu na jawie nie miałam sama nie byłam pewna czy ja śniłam czy coś faktycznie widzialam 😅
 
Czy któraś z was ma alergie na pyłki i poczula już nadejście wiosny ? Ja już oczy mma czerwone jak wampir ;(
Ja się witam w klubie. Ale u mnie chodzi oczyszczacz, dbam o częstą zmianę rzeczy i póki co staram się nie brać żadnych kropli ani tabletek. Jak nie wiedziałam, że jestem w ciąży to zaczęłam się odczulać, ale odstawiłam tabletki w dniu pozytywnego testu. Najgorzej będzie jak ruszą trawy 🥺

Ja to nadal żadnych objawów ciąży, poza zmęczeniem i okropnymi wzdęciami. Pogorszyła mi się też cera, ale to może przez stuczny prog.. możliwe, że wygrałam tą pulę w genach bo mama mówiła, że ona jedynie miała zgagę na końcu ciąży i moja siostra też się super czuła, więc liczę, że nadal będzie wszystko dobrze i dzidzia prawidłowo się rozwija 😉
 
reklama
Nie zamartwiaj sie na zaś 😘 0.1mm to jest nawet możliwy błąd w pomierze. Kiedy idziesz znowu na wizyte?

Ja jutro mam wizyte na g 9.00 na NFZ i ciekawa jestem jak już bobas urósł bo to będzie 8+2 więc już kawał czlowieka powinien być 🥰

Z objawow bol piersi, nadal mam mdłości i zgage. Nie 24/7 ale mam o różnych porach. No i wzdety brzuch.
Wczoraj miałam akcje jak zasypiałam,mąż w salonie coś oglądał u nas spała ze mną młodsza córka no i było otwarte okno. No i córka do mnie że pewnie nawłaziły pająki. Przysnełam i jak sie obudziłam zobaczyłam pająka biegającego po suficie wielkosci tarantuli albo i większy,ja pisk , mąż przyleciał dre sie że pająk jest ,zapalił światło a pająk znikł 🤣 normalnie nie wiem czy to byl sen, wyraznie go widziałam , tzn na pewno sen bo jak zapalił światło to zniknąl jak by cień to był, ale bałam sie spać dosłownie a nóż jakiś grasuje ogromny .... w życiu tak dziwnego snu na jawie nie miałam sama nie byłam pewna czy ja śniłam czy coś faktycznie widzialam 😅
Jutro mam wizytę, ja to się martwię teraz tylko tym że nie poronie sama. Bo że jest źle to wiem na pewno bo ciąża młodsza o 2 tyg i pęcherzyk ponad 7. Boję się że chory płód będzie się rozwijał
 
Do góry