reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

ktory masz tydzien ciazy? Jak przekroczy 1000 to juz tak.ladnie nie przyrasta.
Według miesiączki jestem teraz w 6 tygodniu. Jak byłam w piątym był pęcherzyk 3mm
I lekarz stwierdził że jest młodsza.
W poprzednich ciążach nie sprawdzałam bety tak jak teraz ale w zeszłym roku jak poroniłam to jestem przewrażliwiona
 
reklama
Według miesiączki jestem teraz w 6 tygodniu. Jak byłam w piątym był pęcherzyk 3mm
I lekarz stwierdził że jest młodsza.
W poprzednich ciążach nie sprawdzałam bety tak jak teraz ale w zeszłym roku jak poroniłam to jestem przewrażliwiona


Moim zdaniem zaraz po świętach powinnaś iść. Lekarz jak coś powinien dać Duphaston,magnez i nakaz leżenia. Tyle Cię mocno❤️ ja mam 3 poronienia za sobą.
 
Według miesiączki jestem teraz w 6 tygodniu. Jak byłam w piątym był pęcherzyk 3mm
I lekarz stwierdził że jest młodsza.
W poprzednich ciążach nie sprawdzałam bety tak jak teraz ale w zeszłym roku jak poroniłam to jestem przewrażliwiona
ja w tamtym roku mialam pusty pecherzyk. Ja beta jest ponad 1000 to juz nie badaj bo ona wolniej przyrasta wtedy. Ja tez mam mlodsza ciaze o tydzien takze na spokojnie.
 
Dziewczyny już się witałam, ale nie nadążam za Wami 😀 w środę byłam na wizycie - serduszko bije. Termin na 15 listopada wg miesiączki, ale dzieciątko jest mniejsze. Lekarz pow żebym się tym nie stresowała, bo moje cykle są dłuższe i owulacja też wypada później. We wtorek mam przyjść jeszcze raz jak pan doktor będzie miał dyżur w szpitalu, sprawdzimy jeszcze raz na usg.
Pisałyście o rumieniu zakaźnym. Boję się tego bo pracuje w szkole podstawowej :(
 
Widzę, że mało u nas spokojnych ciąż. U mnie dziś w pracy mocno nasiliło sie plamienie. W sumie to nazwałbym to nawet krwawieniem, a nie plamieniem, także przez święta bezwzględny odpoczynek. Nie wiem czy to związane z tym krwiakiem, czy co. U lekarza dopiero co byłam, mówił że wszystko wygląda dobrze, nie przeforsowalam się bo zaczęło się w zasadzie zaraz po rozpoczęciu pracy. Stresuje się strasznie. Dobrze, że kolejną wizytę mam już za tydzień bo bym osiwiała. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
 
Dziewczyny już się witałam, ale nie nadążam za Wami 😀 w środę byłam na wizycie - serduszko bije. Termin na 15 listopada wg miesiączki, ale dzieciątko jest mniejsze. Lekarz pow żebym się tym nie stresowała, bo moje cykle są dłuższe i owulacja też wypada później. We wtorek mam przyjść jeszcze raz jak pan doktor będzie miał dyżur w szpitalu, sprawdzimy jeszcze raz na usg.
Pisałyście o rumieniu zakaźnym. Boję się tego bo pracuje w szkole podstawowej :(
Myślę że jest duża szansa że już kiedyś przechorowalas. Kojarzysz że miałaś może taki stan że tak się źle czulasz że dosłownie bolały cię kostki w palcach? Ja tak miałam i zrobiłam przeciwciała i wyszło że faktycznie przechorowane
 
Widzę, że mało u nas spokojnych ciąż. U mnie dziś w pracy mocno nasiliło sie plamienie. W sumie to nazwałbym to nawet krwawieniem, a nie plamieniem, także przez święta bezwzględny odpoczynek. Nie wiem czy to związane z tym krwiakiem, czy co. U lekarza dopiero co byłam, mówił że wszystko wygląda dobrze, nie przeforsowalam się bo zaczęło się w zasadzie zaraz po rozpoczęciu pracy. Stresuje się strasznie. Dobrze, że kolejną wizytę mam już za tydzień bo bym osiwiała. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Przy krwiaku plamienie jest ,,normalne” bo jakoś ten krwiak musi się ewakuować i stąd te krwawienia
 
Przy krwiaku plamienie jest ,,normalne” bo jakoś ten krwiak musi się ewakuować i stąd te krwawienia
Wiem, że plamienie jest normalne, ale chyba nie do tego stopnia. Do tej pory plamki na wkładce, a dzisiaj to do takiego stopnia, że się przestraszyłam. Normalnie podpaski w pracy zakładałam bo Mocniej niz przy miesiączce. Tylko, że nie taka żywa intensywna krew, a jakby rozwodniona.
 
Widzę, że mało u nas spokojnych ciąż. U mnie dziś w pracy mocno nasiliło sie plamienie. W sumie to nazwałbym to nawet krwawieniem, a nie plamieniem, także przez święta bezwzględny odpoczynek. Nie wiem czy to związane z tym krwiakiem, czy co. U lekarza dopiero co byłam, mówił że wszystko wygląda dobrze, nie przeforsowalam się bo zaczęło się w zasadzie zaraz po rozpoczęciu pracy. Stresuje się strasznie. Dobrze, że kolejną wizytę mam już za tydzień bo bym osiwiała. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Ja w pierwszej ciąży też miałam krwiaka, (u mnie krwiak miał ponad 4cm i odrywał kosmówkę) cały pierwszy trymestr chodziłam w podpaskach. Raz krwawienie było mocnoejsze raz słabsze. Dziecko zdrowe. Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie takie zakończenie 🤞
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży też miałam krwiaka, (u mnie krwiak miał ponad 4cm i odrywał kosmówkę) cały pierwszy trymestr chodziłam w podpaskach. Raz krwawienie było mocnoejsze raz słabsze. Dziecko zdrowe. Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie takie zakończenie 🤞
U mnie niby "tylko" 2cm, ale jak byłam we wtorek u lekarza to mówił, że może jeszcze rosnac
 
Do góry