reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty😀

U nas też piękne słońce, ale co z tego, jak zamulam w pracy do 16:30.
Może po południu posadzę z córką bratki korzystając z pogody, jutro ma popadać, to akurat by było dobrze🙂

Tak właśnie rozkminiam kiedy powiedzieć córce, że będzie miała rodzeństwo. Myślałam, żeby tak za miesiąc, jak już będzie po pierwszych prenatalnych, ale boje się że ktoś się zorientuje wcześniej i dowie się od przypadkowej osoby. A z kolei jeśli jej teraz powiemy, to w święta dowiedzą się wszyscy, a obawiam się, że to jeszcze za wcześnie.
Ja swojej jeszcze nie powiedziałam mimo że jest już duża 11 lat. Chyba w weekend jej powiem bo słyszala jak z mężem gadałam półsłówkami i już coś podejrzewa, a baaardzo chce rodzeństwo
 
reklama
Ja swojej jeszcze nie powiedziałam mimo że jest już duża 11 lat. Chyba w weekend jej powiem bo słyszala jak z mężem gadałam półsłówkami i już coś podejrzewa, a baaardzo chce rodzeństwo
Też mam 11 latke 🥰 i 7 latke 😍 ja bym najchetniej powiedziała po 12 tyg ,ale może po tej wizycie 2.04 powiemy , nie mam pojęcia zobaczymy 😅
 
Nie ma dobrego, to taki poglądowe usg nawet wymiarów nie była w stanie zmierzyć. Muszę się zapisać do tej babka medica tam mają lepszy sprzęt i może coś więcej będzie widać
Ja na twoim miejscu na już bym sie umawiała do kogoś z porządnym sprzętem ,nawet chocby tylko na 1 wizyte żeby potwierdzić czy ok wszystko
 
Odebrałam betę 2574,54
Zobaczymy jak będzie w piątek.
Gratulacje mamuśkom po wizytach wszystko będzie dobrze!
Ja też mam starsze dzieci 15 i 12 i nie wiem jak im powiedzieć. Narazie sama w niepewności żyje 🙈🙈
Ja chciałam poczekać do końca trymestru, ale widzę, że już coś podejrzewa. Ciężko ukrywac
 
Najgorsze jest to kobietki że porównywałam ze starym badanie w kalkulatorach i pokazuje że zbyt mały przyrost ale między tymi badani jest 12 dni różnicy. Jestem przerażona
 
reklama
Do góry