reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty😀

U nas też piękne słońce, ale co z tego, jak zamulam w pracy do 16:30.
Może po południu posadzę z córką bratki korzystając z pogody, jutro ma popadać, to akurat by było dobrze🙂

Tak właśnie rozkminiam kiedy powiedzieć córce, że będzie miała rodzeństwo. Myślałam, żeby tak za miesiąc, jak już będzie po pierwszych prenatalnych, ale boje się że ktoś się zorientuje wcześniej i dowie się od przypadkowej osoby. A z kolei jeśli jej teraz powiemy, to w święta dowiedzą się wszyscy, a obawiam się, że to jeszcze za wcześnie.
A ile córka ma lat?
 
reklama
@Sosna108
Powiedział, że jeśli boli mnie brzuch to lepiej żebyśmy nie uprawiali seksu w 1 trymestrze, mimo, że to nie jest niepokojący objaw bo bóle mogą się zdarzać, ale w takim wypadku dla spokoju progesteron do suplementacji i odpoczywać.
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty😀

U nas też piękne słońce, ale co z tego, jak zamulam w pracy do 16:30.
Może po południu posadzę z córką bratki korzystając z pogody, jutro ma popadać, to akurat by było dobrze🙂

Tak właśnie rozkminiam kiedy powiedzieć córce, że będzie miała rodzeństwo. Myślałam, żeby tak za miesiąc, jak już będzie po pierwszych prenatalnych, ale boje się że ktoś się zorientuje wcześniej i dowie się od przypadkowej osoby. A z kolei jeśli jej teraz powiemy, to w święta dowiedzą się wszyscy, a obawiam się, że to jeszcze za wcześnie.

Kurczę, faktycznie to jest istotna sprawa. Ja nawet o tym nie myślałam, bo mój synek ma rok, więc i tak nie zakuma. Ale bliżej terminu kupię jakieś książeczki, żeby mu uświadomić, że będzie dzidzia w domu.
 
U mnie nadal nie ma serduszka, co prawda niby się pojawiła jakaś kreseczka co niby ma być zarodkiem ale kurczę to 7+2, nie ma możliwości żeby ciąża była młodsza więcej niż 4 dni bo nie było nawet seksu później. Już sama nie wiem co myśleć
 
U mnie nadal nie ma serduszka, co prawda niby się pojawiła jakaś kreseczka co niby ma być zarodkiem ale kurczę to 7+2, nie ma możliwości żeby ciąża była młodsza więcej niż 4 dni bo nie było nawet seksu później. Już sama nie wiem co myśleć
Kurcze to słabiutko, może potrzebuje więcej czasu, kiedy kolejna wizyta? Dobry sprzęt ma lekarz?
 
Ciąża młodsza nie 5tydzien i 5 dzien a 4 tydzien i 6 dzień. Mam się aż tak bardzo nie martwic bo jest pecherzyk żółtkowy, rok temu go nie było i było to puste jajo płodowe . Kolejna wizyta 10 kwietnia.
 

Załączniki

  • 7c2a0ec4-2794-4b21-8c22-20f68261d503.jpeg
    7c2a0ec4-2794-4b21-8c22-20f68261d503.jpeg
    68,8 KB · Wyświetleń: 64
Pierwsze zdjęcie jest z poniedziałku,a drugie jest z dziś(nie pierwszy mocz 😜) także chyba rośnie i jest dobrze 🥰
Też mam ciemniejszą i też nie pierwszy mocz. Przyrost bety 172% 🥰 tylko progesteron niziutki, plamie cały czas :(
 

Załączniki

  • IMG_5380.jpeg
    IMG_5380.jpeg
    1 020,1 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_5363.jpeg
    IMG_5363.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry