reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ale chodziło o twój przypadek? Czy ogólnie on jest zdania że lepiej seksu nie uprawiać?
Lekarze chyba mają zdania podzielone w tym przypadku. Przede wszystkim zależne od tego czy są jakieś przeciwwskazania w konkretnym przypadku. U mnie mimo plamien i krwiaka lekarz nie miał nic przeciwko, ale i tak się wstrzymuje póki plamienia nie ustąpią , ze względu na własny komfort
 
reklama
Hej ☺️
Jak się czujecie? U mnie piękne słońce ☀️ i ciepło ☀️😌 zrobiłam jeszcze dziś test i od razu wyszła gruba różowa kreska 🥰☺️

Cześć!
U mnie też przepiękne. W ogóle samopoczucie się poprawiło wraz z przyjściem 8 tc , apetyt dziś wrócił , troszeczkę obowiązków domowych zrobionych oby tak było całą ciążę jak dziś 😶‍🌫️😇
 
Hej!
Ja wczoraj byłam na wizycie i widziałam bijące serduszko.🥰
Termin z usg pokrywa się z tym z om.
Od razu dostałam skierowanie na badania i usg piersi, to wszystko już zrobiłam i jutro odbiorę wyniki.
Następna wizyta 10.04 i 30.04.
Muszę tez na prenatalne się umówić pod koniec kwietnia.
 
Lekarze chyba mają zdania podzielone w tym przypadku. Przede wszystkim zależne od tego czy są jakieś przeciwwskazania w konkretnym przypadku. U mnie mimo plamien i krwiaka lekarz nie miał nic przeciwko, ale i tak się wstrzymuje póki plamienia nie ustąpią , ze względu na własny komfort
ja nie dostałam żadnych zakazów. Nie zapytałam nawet o to, ale myślałam że nie wolno tylko jak są jakieś przeciwwskazania
 
Kiedyś usłyszałam, że im gorzej się czujesz w 1 trymestrze tym lepiej dla bobasa 😅 więc z jednej strony można doszukiwać się plusów, ale z drugiej strony jak funkcjonować? 🙈 pracujesz normalnie, czy jakieś zwolnienie 😊
Też wychodzę z tego założenie i się cieszę 😉 Ja na szczęście jestem w domu na wychowawczym, ale mam synka 24h, wiec nie ma aż tak dużo tego odpoczynku 🙃
 
ja nie dostałam żadnych zakazów. Nie zapytałam nawet o to, ale myślałam że nie wolno tylko jak są jakieś przeciwwskazania
W pierwszej ciąży nie miałam żadnych zakazów, wszystko było dobrze. Seks uprawialiśmy od początku do końca i nic złego się nie zdarzyło. Teraz dostałam zakaz ale to głównie z powodu dużej torbieli. Generalnie mi się lekarz kazał oszczędzać, nie nosić młodego i nie myć okien.
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty😀

U nas też piękne słońce, ale co z tego, jak zamulam w pracy do 16:30.
Może po południu posadzę z córką bratki korzystając z pogody, jutro ma popadać, to akurat by było dobrze🙂

Tak właśnie rozkminiam kiedy powiedzieć córce, że będzie miała rodzeństwo. Myślałam, żeby tak za miesiąc, jak już będzie po pierwszych prenatalnych, ale boje się że ktoś się zorientuje wcześniej i dowie się od przypadkowej osoby. A z kolei jeśli jej teraz powiemy, to w święta dowiedzą się wszyscy, a obawiam się, że to jeszcze za wcześnie.
 
Do góry