reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Dzieki za info bo nie mialam pojęcia. Już leżałam dzis 15min ,ale mam nadzieje że nic sie nie stanie . Najgorzej że nie bardzo jest czym sobie pomoc bo bolą mnie te plecy niemiłosiernie.
 
Hej dziewczyny, super ze jest Nas coraz więcej :)
Jutro chyba mamy kolejny wysyp wizyt, ja tez idę na 18:00. Coraz więcej o niej mysle, ale staram się nie nakręcać.
Ja przed wizyta zrobilam tsh o ft4 ale wyglada na to, ze wszystko w normie.

Mnie dziś oficjalnie odrzuciło od kawy. Zrobiłam sobie pierwsza w tym tygodniu ale to co przeżyłam po niej to była męka. Narazie nie będę Piła :( jedyne co mi wchodzi do picia to woda gazowana. Poza tym moje dolegliwości tylko nabierają na sile.
Ja powiedziałam w pracy, chciałam uprzedzić szefa żeby przygotować zastępstwo za mnie. Bardzo dobrze Nam się współpracuje i chciałam, żeby mógł tez psychicznie się przygotować. Jak jutro będzie Ok to zaczynam wdrażać nowa osobę.

Słyszałyście o tabletkach na mdłości? Ja chyba podpytam o nie jutro na wizycie bo jest mi naprawdę ciężko. Wydaje mi sie ze to mój temat przewodni rozmow w ciągu ostatniego tygodnia
 
Hej dziewczyny, super ze jest Nas coraz więcej :)
Jutro chyba mamy kolejny wysyp wizyt, ja tez idę na 18:00. Coraz więcej o niej mysle, ale staram się nie nakręcać.
Ja przed wizyta zrobilam tsh o ft4 ale wyglada na to, ze wszystko w normie.

Mnie dziś oficjalnie odrzuciło od kawy. Zrobiłam sobie pierwsza w tym tygodniu ale to co przeżyłam po niej to była męka. Narazie nie będę Piła :( jedyne co mi wchodzi do picia to woda gazowana. Poza tym moje dolegliwości tylko nabierają na sile.
Ja powiedziałam w pracy, chciałam uprzedzić szefa żeby przygotować zastępstwo za mnie. Bardzo dobrze Nam się współpracuje i chciałam, żeby mógł tez psychicznie się przygotować. Jak jutro będzie Ok to zaczynam wdrażać nowa osobę.

Słyszałyście o tabletkach na mdłości? Ja chyba podpytam o nie jutro na wizycie bo jest mi naprawdę ciężko. Wydaje mi sie ze to mój temat przewodni rozmow w ciągu ostatniego tygodnia
jest pregna vomi ale nie brałam to niestety nie wiem czy działa :)
 
Hej dziewczyny, super ze jest Nas coraz więcej :)
Jutro chyba mamy kolejny wysyp wizyt, ja tez idę na 18:00. Coraz więcej o niej mysle, ale staram się nie nakręcać.
Ja przed wizyta zrobilam tsh o ft4 ale wyglada na to, ze wszystko w normie.

Mnie dziś oficjalnie odrzuciło od kawy. Zrobiłam sobie pierwsza w tym tygodniu ale to co przeżyłam po niej to była męka. Narazie nie będę Piła :( jedyne co mi wchodzi do picia to woda gazowana. Poza tym moje dolegliwości tylko nabierają na sile.
Ja powiedziałam w pracy, chciałam uprzedzić szefa żeby przygotować zastępstwo za mnie. Bardzo dobrze Nam się współpracuje i chciałam, żeby mógł tez psychicznie się przygotować. Jak jutro będzie Ok to zaczynam wdrażać nowa osobę.

Słyszałyście o tabletkach na mdłości? Ja chyba podpytam o nie jutro na wizycie bo jest mi naprawdę ciężko. Wydaje mi sie ze to mój temat przewodni rozmow w ciągu ostatniego tygodnia
Przepraszam, że się wtrącam. Na mdłości poproś ginekologa o Xonvea, bardzo pomaga😊 drogi jest, ale może ci wystarczy jedna tabletka, tak jak mi, więc wtedy wystarcza na dłużej.
 
Przepraszam, że się wtrącam. Na mdłości poproś ginekologa o Xonvea, bardzo pomaga😊 drogi jest, ale może ci wystarczy jedna tabletka, tak jak mi, więc wtedy wystarcza na dłużej.
Aż zrobilam zrzut ekranu na wszelki 😅

Dobrze że jutro ta wizyta, pieron wie czy to nie atak rwy kulszowej 🫠 nie boli a napier....
 
reklama
Aż zrobilam zrzut ekranu na wszelki 😅

Dobrze że jutro ta wizyta, pieron wie czy to nie atak rwy kulszowej 🫠 nie boli a napier....
kochana ja gdyby nie Fizjo i mata to bym w ogóle nie chodziła . Żaden porządny fizjoterapeuta nie boi się kobiet w ciąży , to tak jak ćwiczenia przecież Babki nawet na siłowni ćwiczą , oni wiedzą jak robić i co robić ale no musi być doświadczony . Jeśli miałaś już
Problemy z rwą to niestety ciąża lubi nawroty ze względu na relaksyne. Mata Fizjo też jest ok , generalnie nie robi się badań na grupie ciężarnych dlatego nie napiszą producenci , że jest wskazana gdyż nie chcą brać odpowiedzialności . Wydaje mi się to logiczne i przemawia do mnie bardziej ciąża bez bólu na macie i z Fizjo niż wieczny ból który napewno powoduje dużo stresu i jest gorszy niż ćwiczenia i kolce :) oczywiście wszystko konsultowałam z neurochirurgiem , ginekologiem i neurologiem i każdy był podobnego zdania .
 
Do góry