reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
przepraszam, ja na tym akurat średnio się znam 😅
No to w normie to tego trzeba się trzymać :) mysle, ze te poziomy hormonów to tak indywidualna sprawa, ze nie ma co się porównywać. Ja miałam ciąże z niska beta na początku ale przyrastajaca dobrze i urodziłam 3700 g chłopa :) tez się na początku bałam ze za niska a wyszło takie bobo :) będzie dobrze :)

Ja tez średnio się znam.
We wcześniejszych dwóch ciążach nawet bety nie sprawdzałam, tylko testy i czekanie na wizytę u gina właśnie ok 7tc.
Od trzeciej ciąży co poroniłam zaczęłam badać betę.
W tej zbadałam 4 razy i już wystarczy. 🙈
 
Też się czujecie trochę jak byście miały dostać okres??
Hej, ja powinnam okres mieć wczoraj. Dziś właśnie trochę takie bóle jak na miesiączkę, ale słabe.

Wczoraj zasnęłam na grupowej medytacji, ale podobno nie chrapałam 🤣 Jakiś mocny mam sen, bo dziś młody bardzo głośno już mnie wolał, a zazwyczaj budzę się jak tylko trochę stękanie 😏 No i rozpłakałam się czytając post o poszukiwaniach rodziny zastępczej dla 2 braci 😓 Az się synkowi przykro zrobiło, jak zobaczył, że płacze. Miękka dupa jestem, a te hormony to już wgl mnie sponiewierają.
 
Ja tez średnio się znam.
We wcześniejszych dwóch ciążach nawet bety nie sprawdzałam, tylko testy i czekanie na wizytę u gina właśnie ok 7tc.
Od trzeciej ciąży co poroniłam zaczęłam badać betę.
W tej zbadałam 4 razy i już wystarczy. 🙈
Dokładnie, mam tak samo. Musimy liczyć, że teraz będzie dobrze 🤞❤️
 
Dziewczyny a jak u was było z L4 w ciąży? Lekarze raczej je wypisują bez większych problemów, jeśli się o nie prosi?
Mnie zaczal sam pytać czy chce L4 tak chyba koło 3 miesiaca.
O rany i to w nocy?

Dziewczyny wiecie moze jak zrobić tą tabelkę z naszymi terminami i wizytami? Jest już nas sporo i tak to byśmy mniej więcej wiedziały która jest w jakim tygodniu 😊

u mnie jeszcze za wczesnie na objawy (4+5), tylko cycki mam większe i tyle ..nawet spac mi sie nie chce wstalam wczoraj o 5 poszlam o 23 spac 🙄 juz mnie to pomały martwi i wkurza , z jednej strony dobrze z drugiej niedobrze 😅
Nie wiem, jak zrobić tabelkę, ale proponuję docelowo założyć wątek prywatny :)
 
Czesc dziewczyny. Powolutku dolaczam dzisiaj test pozytywny.
USG 24 marzec. Jak sie czujecie? Mnie bola pachwiny, czuje lekkie ciagniecie, czasem brzuch, wrazliwy biust.
gratulacje !🥳
Mnie też ciągnie w pachwinach , w ogóle brzuch mi wywaliło jakbym w 6 miesiącu była , jakieś wzdęcia mi dokuczają 😵‍💫
 
reklama
Do góry